Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Ввиду нестабильного курса валют, просим
актуальные стоимости уточняйте
у менеджеров!
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Стелажі для зберігання та сушіння кухонного посуду з нержавійки

Виробник Олегия
Артикул: 166.0465
довжина (мм):

ширина стелажа (мм):

висота стелажа (мм):

місткість:

Стелажі для зберігання та сушіння кухонного посуду з нержавійки

Як Ви думаєте, від чого залежить швидкість роботи персоналу на професійній кухні? Звичайно, ми згодні! Від шеф-кухаря залежить багато, але ... Якщо організація робочого простору на харчоблоці виконана на два з мінусом, то і продуктивність роботи буде відповідною. Наприклад, стелаж для сушіння і зберігання посуду потрібно встановити поруч з мийкою. Це, по-перше, практично, а по-друге - зручно. Таке обладнання заощадить безцінні сантиметри робочої зони і відкриє прямий доступ до посуду.
Стелаж з нержавіючої сталі є одним з ключових елементів на професійній кухні. Він оснащений спеціальними полками для сушки і короткочасного зберігання тарілок, склянок і інших столових приладів. Такий виріб відрізняється довговічністю, простотою гігієнічної обробки і оригінальним дизайном. Каркас стелажа виготовлений з металевої труби 20 * 20 мм. Полиці виконані з нержавіючої сталі марки AISI 304. Вони мають сітковий конструкцію. Кількість рядів може варіаріровать від 1 до 3. Кожен ряд може мати довжину 600 або 800 мм. Варто відзначити, що полку довгою 600 мм вміщує 20 тарілок, а 800-міліметрова на 8 тарілок більше. Висота стелажа дорівнює 1800 мм. Ширина вироби за замовчуванням становить 250 мм. В даному обладнанні може бути 4 або 5 полиць: 2 полки для тарілок і 2 для склянок або 3 полки для тарілок і 2 для склянок.
Фахівці ЗТО «Олегія» можуть виготовити під замовлення стелажі з нержавійки для сушки і зберігання посуду різної конфігурації

Матеріалом виготовлення стелажа для сушіння посуду є нержавіюча сталь марки AISI 304. Розміщують стелаж зазвичай поряд з мийною ванною на кухні для зручності роботи персоналу. Полиці стелажа бувають двох видів: для тарілок і склянок. За кількістю полиць стелажі поділяються на два види: стелаж з двома полками для тарілок і двома полками для склянок і стелаж з трьома полками для тарілок і двома полками для склянок. За кількістю рядів стелажі для сушіння посуду можуть бути однорядними, дворядними або трирядними.

Кожен з цих рядів може мати довжину або 600мм, або 800мм. Полку довжиною 800мм вміщує 28 тарілок. Полку довжиною 600мм вміщує відповідно 20 тарілок. Кількість полиць і кількість рядів стелажа для сушіння посуду можна вибрати на ваш розсуд.
  Каркас виготовляють з труби 20 * 20, а самі полки мають сіткову конструкцію з нержавіючої сталі AISI 304. Висота стелажа дорівнює 1800 мм, ширина за замовчуванням дорівнює 250 мм. Купити стелажі для сушіння посуду по Україні можна через форму замовлення або зв'язавшись з менеджером по телефону

 

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари

Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /olegiya.com.ua/www/index.php on line 125