Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Корзина товаров

ЖИРОВЛОВЛЮВАЧІ
Жировловлювачі
Бренд: Олегия
    Чому каналізаційні труби постійно засмічуються? Тому що вони час від часу закупо..

Зателефонуй зараз! Отримуй -5% від ціни!

 

Жировловлювачі

Жировловлювачів використовують для очищення стічних вод від залишків, відповідно, жиру, так само їх можна використовувати і для запобігання потрапляння крохмалю та інших важкорозчинних речовин. Установка такого обладнання просто необхідно в кожному кафе, ресторані або іншому місці громадського харчування. Необхідність такої процедури вимагають санітарні норми відповідно до СНиП 2.04.03-85, основною ідеєю є перешкода попаданню в каналізаційні трубопроводи жирових залишків і подальшого його скупчення, які можуть привести до аварійного стану.

Наша компанія виробляє жироуловлювачі різних розмірів з нержавіючої сталі, які найчастіше встановлюються під мийні ванні, а так само завдяки своїй компактності, можуть легко вбудовуватися в поглиблення в підлозі. Це саме те обладнання, без якого не може обійтися жоден фаст-фуд, де основний раціон - це жирна їжа. Згодом відбувається розвиток ресторанного бізнесу і, відповідно, посилюються вимоги норми-контролю. Купивши жироуловитель, Ви зможете значно продовжити терміни експлуатації всієї каналізації, а так само інженерних мереж, всіх насосних станцій.

Як правильно очистити жировловлювачів?

Як відомо жироуловлювачі захищають стічні води від потрапляння забруднень, які можуть зашкодити роботі решті обладнанню. Тому регулярний і своєчасний догляд за пристроєм дозволяє продовжити терміни експлуатації. Зазвичай конструкція сепаратора жиру складається з двох основних частин: перша - служить для очищення води, а друга - для фінального відділення жиру. Для даної моделі очистку необхідно проводити мінімум один раз в квартал, а при насиченому використанні і частіше. В процесі промивки жировловлювачів очищається камера з відходами. Якщо вчасно не провести технічне обслуговування установки, то це може привести до затвердіння бруду і утворення так званої «жирової пробки». При виникненні сильних різких запахів, в момент усунення, додатково можна застосувати обробку парою. Автоматичне очищення полягає в тому, що всі домішки і осад прибираються за допомогою спеціального ассенізірующего обладнання. Все це виконується через горловину самого жировловлювачів.

У нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти широкий асортимент всього необхідного обладнання для ресторану за доступними цінами з відмінною якістю.