Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.

Прайс лист

Прайс на форми
Форми з нержавіючої сталі - незамінна річ на вашій кухні. Формування тортів, гарнірів, салатів, заливних десертів ... і багато іншого - те, з чим вам допоможуть впоратися наші форми. Завод технологічного обладнання "Олегія" приймає замовлення на виготовлення форм з дном або без нього, круглих, квадратних, прямокутних, складних конфігурацій.
Прайс на столи виробничі
Виробничі столи виготовлені із сталі, мають регулювання висоти ніжок. Виробляємо столи в двох варіантах: каркас і полку з вуглецевої сталі, а стільниця з нержавійки, або весь стіл з нержавіючої сталі. Виготовимо під замовлення виробничі столи з поличками, ящиками і бортами.
Прайс на ванни мийні
Ванни мийні - важливий атрибут будь-якого професійного заклади харчування. Виробляємо односекційні, двосекційні і трисекційні конструкції мийних ванн. Ємності ванн виготовляємо в двох варіантах: зварні та штампувальні.
Прайс на зонти витяжні
Парасолі витяжні призначені для вентиляції робочої поверхні на кухні. Виробляються парасолі витяжні з нержавіючої сталі. Варіанти виготовлення парасольок два: острівної і пристінний. Всі витяжні парасолі містять жироуловлювачі лабіринтового виду.
Прайс на стелажі
Виробляємо кухонні стелажі різних модифікацій і типорозмірів. Стелажі діляться на односекційні, двосекційні, чотирьохрівневі і п'ятирівневого стелажі. Конструкція стелажа виготовлена або повністю з нержавіючої сталі, або каркас з вуглецевої сталі, а полки з нержавіючої сталі.
Прайс на полиці навісні
Навісні полиці виготовляються однорівневими, дворівневими і трирівневі. Каркас полки навісний складається з труби тридцятого діаметру. Полка виробляється з листа нержавіючої сталі товщиною 0,8 мм.
Прайс на столи-тумби
Наша компанія виробляє виробничі столи різних розмірів і комплектації. Різні конфігурації дозволяють підібрати оптимальну модель для Вашого ресторану або їдальні.
Прайс на станції бармена
Продаємо станції бармена в будь-якому виконанні, зі складу і під замовлення. Конфігурацію і розміри станції можна підібрати на вашу вимогу від компактних до повністю функціональних великих екземплярів
Прайс на підставки під пароконвектомати
Пропонуємо підставки під різні моделі пароконвектоматів. Модельний ряд підставок під парокнвектомати постійно розширюється. Серед моделей пароконвектоматів є UNOX, CONVOTHERM, Rational.
Прайс на стелажі-шпильки
Виробляємо і продаємо шпильки кулінарним. Варіанти виготовлення шпильок: односекційні і двосекційні. Можливо використовувати шпильки для деко або гастроемкостей.
Прайс на полиці для посуду
Виготовляємо і продаємо стелажі і полиці для сушіння. Стелажі для сушки биваті односекційні і двосекційні з двома рядами під стакани і двома або трьома рядами під тарілки. Полки для сушіння виробляються з одним рядом для тарілок і одним рядом для склянок.
Прайс сіткового обладнання.
Сіткове обладнання з нержавіючої сталі має великий діапазон виробів. Стелажі, стійки, вітрини, корзини, гачки та багато багато іншого можна створити з нержавіючої сітки.
Прайс стіл для викладення риби
Рибні столи важлива частина нейтрального обладнання. Стіл для викладення риби служить вітриною для рибних відділів супермаркетів. Купити рибний стіл з гарантією за ціною виробника вигідніше на заводі "Олегія".
Прайс на плити електричні
Зв'язавшись з нашими менеджерами, Ви можете замовити настільні або підлогові електричні плити прямого нагріву, з різним числом конфорок. Плита може включати в себе духовку (духову шафу).
Прайс на сковороди електричні
Найнижчі ціни на сковороди електричні.
Прайс на шафу розстійну
Купуючи розстійну шафу, Ви полегшуєте роботу персоналу в процесі підготовки тіста.
Прайс на пекарські шафи
Шафа пекарський з однією, двома або трьома робочими духовими камерами, призначений для випічки хлібобулочних виробів, а так само для запікання кулінарних і кондитерських виробів
Прайс на шафу жарову
Шафи жарочні витримують величезне навантаження при експлуатації, тому зарекомендували себе як надійне обладнання.
Прайс на піч для піци
Пічки для піци одне, двоярусні для професійної кухні.
Прайс на стіл тепловий
Тепловий стіл займає почесне місце на професійній кухні. Телефонуйте, і ми допоможемо підібрати це обладнання, яке ідеально впишеться в інтер'єр вашої кухні.
Прайс на лінію роздач
Купуючи лінію роздач у нас, ви забезпечите свій заклад прекрасним обладнанням, яке відрізняється високою якістю і має тривалий термін служби за доступною ціною.
Прайс на стіл холодильний
Холодильний стіл - це обладнання, яке чудово поєднує в собі практичний стіл з нержавіючої сталі і холодильну камеру великого розміру. Він використовується в торгівлі та на підприємствах громадського харчування, для охолодження і зберігання харчових продуктів.
Прайс на млинницю
Звернувшись до нас, ви завжди можете купити професійну млинницю за вигідною ціною. Пристрій гарантовано швидко окупиться і допоможе залучити нових клієнтів.
Прайс на рукомийник автономний
Рукомийник, що не вимагає підключення до водопроводу. Відмінне співвідношення ціни і якості.
Прайс піч для розігріву піци
Піч призначена для до-готовлювання заготовок піци. Нагрівання здійснюється ТЕНами у верхній частині камери. Регулювання температури проводиться терморегулятором (механічним або електронним, в залежності від комплектації)