Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Ввиду нестабильного курса валют, просим
актуальные стоимости уточняйте
у менеджеров!
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.

ПРО КОМПАНIЮ

ЗТО «Олегія» є одним з ключових гравців на ринку виробництва обладнання для громадського харчування в Україні. Як виробник, ми пропонуємо нашому клієнту широкий асортимент і найприйнятніші ціни на продукцію з нержавіючої сталі. З цінами на обладнання для ресторанів, барів та кафе ви можете ознайомитися в представленому на сайті прайсі. Замовити і купити обладнання для ресторанів, барів, кафе і піцерії ви зможете в інтернет - магазині, розташованому на сайті olegiya.com.ua

 

Для нас дуже важлива наша репутація і тому кожне обладнання, придбане у нас, проходить поетапну перевірку якості. Беручи ваше замовлення, фахівці нашої фірми візьмуть до уваги всі побажання у виготовленні продукції. Великий досвід і професіоналізм наших співробітників, стане для Вас додатковим стимулом у співпраці з нами. Закуповувані матеріали і необхідний інструмент мають відповідні сертифікати якості, а персонал нашої компанії проходить регулярні курси підвищення кваліфікації. Основним матеріалом для виробництва обладнання є нержавіюча сталь марок AISI 430 або AISI 304 На виході відділ технічного контролю перевіряє готову продукцію по конструкторської документації та відповідно стандартам якості. В добавок до сертифікатів, ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування всіх наших виробів. Тому обладнання для ресторанів, куплене у нас, буде служити вам довго і приносити радість від експлуатації.

 

 

Основними клієнтами нашої фірми є ресторани, бари, кафе, їдальні, готельні комплекси, дитячі садки, школи, інститути і будь-які інші підприємства та організації, пов'язані з наданням послуг харчування.

Один з основних напрямків діяльності підприємства є нейтральне обладнання для підприємств сфери громадського харчування Кожен виріб з нержавійки може бути виготовлене як в стандартних розмірах, показані на прайсах, так і зібрано на замовлення за індивідуальними розмірами замовника.

Переваги від співпраці з ЗТО «Олегія»-виробником якісного обладнання для ресторанів, барів, кафе, піцерії в Україні:

 

· Замовляючи продукцію з нержавійки у нас ви купуєте товар дешево, без переплат.

· Професійний і дружній колектив забезпечить високу якість продукції та швидкість обслуговування.

· Гарантійне і післягарантійне обслуговування проданого обладнання.

· Гнучка система знижок робить наші ціни привабливими.

· Поетапна оплата замовлення.

· Отримати товар Ви можете будь-яким зручним для вас способом, яким можуть запропонувати служби доставки Україна.

 

Эти замечательные ребята поставили на нашу кухню полностью всю нержавейку! (Столы, мойки, всевозможные стеллажи и навесные полки) Кроме этого благодаря хорошей скидке мы стали обладателями ИНДУКЦИОННОЙ печи (их производства по нашим размерам) на 4 конфорки. Рекомендую менеджера Алексея с которым работал все это время! Ребята молодцы! На печку дали гарантию, по "нержавейке" вопросов со сроками и качеством вообще не возникло. Спасибо!
 

 

 

 


Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /olegiya.com.ua/www/index.php on line 125