Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.

Договір публічної оферти

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином olegiya.com.ua надалі «Продавець», і користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), називається в подальшому «Покупець».

1.2. Цей Договір визначає умови покупки технологічного обладнання, в подальшому «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3. Договір є публічним згідно ст. 633 і ст. 641 Цивільного кодексу України та є еквівалентом "усної угоди" і має належну юридичну силу.

1.4. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов даного договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або іншим способом) товару.

1.5. У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

"Інтернет-магазин" - сайт Продавця, створений для укладення Договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем запропонованого Товаром Продавця на зображеннях дистанційним способом.

"Продавець" - організація, незалежно від її організаційно-правової форми та / або фізична особа підприємець, який здійснює продаж товару.

"Товар" - продукція, пропонована до продажу, і розміщена на сайті olegiya.com.ua.

"Покупець" - фізична та / або юридична особа, здійснює замовлення на сайті olegiya.com.ua.

"Акцепт" - повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

"Замовлення" - окремі позиції з асортиментного переліку Товару, зазначені Покупцем при оформленні заявки на сайті.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець здійснює продаж і доставку Товару, згідно з чинним прейскурантом, опублікованого на сайті olegiya.com.ua, а Покупець оплачує і приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення.

3.1.1. Замовлення приймаються через сайт olegiya.com.ua в робочий час Продавця.

3.1.2. У вартість замовлення технологічного обладнання не входить доставка до Покупця. Доставка оплачується покупцем окремо.

3.1.3. Разом з тим, Продавець не надає послуги покупки і доставки товарів, придбаних у третіх осіб за замовленням Покупця.

3.1.4. Якщо замовлення було повністю оформлене і сплачене Покупцем, виготовлення обладнання відбувається за окремо обумовлений час.

3.2. Порядок оплати замовлення.

3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.

3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження грошових коштів на рахунок Продавця.

3.2.3. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення, до того моменту поки він не оплачений.

3.2.4. Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів на рахунок Продавця.

3.2.5. Покупцеві повідомлення про оплату замовлення відправляється на електронну адресу, яка була вказана при оформленні замовлення.

3.2.6. Послуги платіжних систем, терміналів, Покупець сплачує додатково.

4. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Термін виконання залежить від складності замовлення: кількості товару і його комплектації.

4.2. У разі неналежного виконання замовлення з вини Продавця (невідповідність замовлення до вимог Покупця або товар в неналежному вигляді) подальші дії дивіться в розділі «Повернення і обмін» на сайті olegiya.com.ua.

4.3. Замовлення вважається виконаним в момент його передачі Покупцеві і / або його довіреним особам.

4.4. Угода між Продавцем і Покупцем діє з моменту його укладення до моменту вручення замовлення Покупцеві або його довіреним особам.

5. ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ. КОМПЛЕКТАЦІЯ

5.1. Продавець виготовляє замовлення відповідно до вимог Покупця.

5.2. Якщо у Продавця відсутні певні елементи для виготовлення замовлення, з якихось причин продавець може здійснити заміну.

5.3. Якщо зовнішній вигляд товарів відрізняється від зображення на сайті Продавця, це не може бути дефектом або причиною для повернення коштів або заміни замовлення.

5.4. Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті olegiya.com.ua носять довідковий характер і не можуть в повній мірі передавати достовірну інформацію про певні властивості та характеристики товару. У разі виникнення питань у Покупця, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до адміністратора інтернет-магазину по телефону, або направити запит на сайт за звичайною процедурою замовлення.

6. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ.

6.1. Покупець має право оформити лист, з рекламацією використовуючи форму зворотного зв'язку на сайті або за адресою електронної пошти: skr.olegiya@gmail.com, вказавши причину і надавши відповідні опис і аерофотознімки.

6.2. Правила подачі рекламації позначені на сайті Продавця в розділі «Повернення і обмін».

6.3. У разі заміни або повернення товару, Покупець повинен повернути попередній товар в такому ж вигляді, в якому йому було доставлено.

6.4. В інших випадках, Продавець розглядає скарги протягом 3-х робочих днів з дня її отримання, про результати розгляду скарги Продавець повідомляє в електронному вигляді.

8. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

8.1. Акцепт оферти Покупцем є підтвердженням укладення Договору на умовах Пропоновані можливості.

8.2. Договір набуває чинності з моменту оплати замовлення Покупцем і діє до моменту виконання Продавцем зобов'язань за цим Договором.

8.3. Продавець має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (діюча) редакція Договору завжди доступна на сайті.

8.4. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Оферту тягне за собою внесення цих змін до укладений вже діє між Покупцем і Продавцем Договір, і ці зміни в Договорі вступають в силу з такими змінами в Оферті.

9. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

9.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує при реєстрації або при оформленні замовлення.

9.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

9.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, які зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця / отримувача при повторних замовленнях, і для коректного їх виконання. При відмові Покупцем, Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.

10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

10.1. Всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцеві, несе перевізник.

10.2. Продавець має право передавати свої права та обов'язки по виконанню замовлень третім особам, які не звільняючись від відповідальності.

10.3. Продавець не несе відповідальність за неналежне використання або зберігання товарів Покупцем, замовлених на сайті olegiya.com.ua.

10.4. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

10.5. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.