Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
skr.olegiya@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ
Цена
от до
Производитель

Корзина товаров

ВІЗКИ
Візки для білизни
Бренд: Олегия
Зателефонуй зараз! Отримуй -5% від ціни!   У кожному готелі є обслуговуючий персонал, і д..
Візки для сервіровки
Бренд: Олегия
    Сервірувальний візок - це професійне обладнання, яке застосовується в закладах г..
Візки спеціальні
Бренд: Олегия
Завод технологічного обладнання "Олегія" приймає замовлення на виготовлення візків для збе..
Візки транспортувальні
Бренд: Олегия
    Уявіть, що Вам треба буде розв'язати проблему транспортування досить об'..
Візок для ротаційної печі
Бренд: Олегия
Зателефонуй зараз! Отримуй -5% від ціни!   Візок-шпилька використовується для випічки в р..
Візок для фаст-фуда
Бренд: Олегия
Зателефонуй зараз! Отримуй -5% від ціни!   Візок для фаст-фуду - цей незамінний атрибут в..

Зателефонуй зараз! Отримуй -5% від ціни!

 

Візок - це обладнання, яке призначене для транспортування різних вантажів. Вона по праву вважається своєрідною «паличкою-виручалочкою». Без такого агрегату неможливо одночасно перевозити безліч різних речей. Маневреність, зносостійкість і простота експлуатації - головні переваги транспортувальних візків.

Візки з нержавіючої сталі має досить просту конструкцію. Вони легко монтується і невибагливі в обслуговуванні. Хочемо зазначити, що, не дивлячись на крихкий зовнішній вигляд, вантажопідйомність даного обладнання досить велика.

Візки сервіровочні

Сервірувальна візок є функціональним і оригінальним винаходом для перевезення готових страв, напоїв, посуду, а також, кухонного інвентарю. Вона компактна, зручна і досить проста у використанні. Без такої «чудо-тачки» неможливо швидко обслужити клієнтів на підприємствах громадського харчування. Важливо, що за допомогою «сервіровки транспортувальника» офіціант запросто видасть кілька замовлень і прибере брудний посуд зі столів.

Візки - це незамінні помічники, як на кухні ресторану або кафе, так і в залі. Сервіровочні столики можна використовувати для презентації різних закусок, салатів, десертів і випічки. Завдяки, даної хитрощі, всі перераховані вище страви будуть на очах у гостей, а це означає, що додаткові продажі і прибуток Вам гарантовані.

Візки для пралень

Візки для пралень - це допоміжне обладнання, яке дозволяє транспортувати і зберігати велику кількість білизни. Вони суттєво економлять час робочого персоналу та оптимізують їх працю.

Візки для пралень ЗТО «Олегія» відрізняються високою міцністю, функціональністю і довговічністю. Вони повністю відповідають всім стандартам якості. Зносостійкість і надійність даного обладнання перевірена роками.

111