Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ
Цена
от до
Производитель

Корзина товаров

Підтоварники
Підставка для рисоварки
Бренд: Олегия
Підставка для рисоварки та термоса для рису з нержавіючої сталі. Висота підставки 690 мм Сті..
Підставки
Бренд: Олегия
Завод технологічного обладнання "Олегія" приймає замовлення на виготовлення підтоварників ..
Підтоварники
Бренд: Олегия
Завод технологічного обладнання "Олегія" приймає замовлення на виготовлення підтоварників ..

Нержавіючі подтоварники для громадського харчування.

Зателефонуй зараз! Отримуй -5% від ціни!

 

Кому необхідно купити подтоварники.

Підтоварники будуть необхідні для тих організацій і установ, де є товар, який небажано, а то і просто небезпечно зберігати на підлозі. Як правило більшість цих організацій працюють в сфері громадського харчування. Ну а товаром, який необхідно зберігати на підтоварниках будуть продукти харчування. Хоча звичайно ж бувають і різного виду торговельні або складські організації, в яких непродовольчий товар, також небажано, або небезпечно зберігати на землі. І для таких фірм буде потрібно також використання підтоварників.

Технологічна конструкція підтоварників.

Сама конструкція підтоварників являє собою щось середнє між стільцем і виробничим столом, але з дуже маленькими ніжками. Зазвичай вони виготовляються з нержавіючої сталі різних модифікацій. Кріплення ніжок до стільниці подтоварника зварне, що дає додаткову міцність. Довжина і ширина підтоварників не статична, і може бути змінена за бажанням замовника. Залежно від розмірів і товщини матеріалів, що входять в конструкцію, подтоварники можуть витримувати вагу від ста кілограмів і вище. Регульовані ніжки допоможуть впоратися з нерівністю статі.

Краща ціна і де купити подтоварники.

Через великого вибору розмірів і вантажопідйомності необхідних для вибору підтоварників замовнику бажано звернутися до фахівців відділу продажів, які допоможуть йому підібрати потрібні характеристики. І вже якщо Ви зважилися купити подтоварники, то порадимо не женуться лише за низькою ціною, так-як і якість бажаної продукції може бути не зовсім відповідає очікуванням. Підтоварники від заводу «Олегія» прослужать Вам довгий період, так як збираються з якісних, сертифікованих матеріалів. Відділ ВТК і кваліфікація робітників також піднімає якість виготовлених виробів. Стислі терміни, зручна доставка і ціна виробника є нашою перевагою.

Google