Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Корзина товаров

ВІШАЛА ДЛЯ ТУШ
Вішала для туш
Бренд: Олегия
    Вішала для туш використовуються в холодильних камерах і виробничих цехах, переро..

Зателефонуй зараз! Отримуй -5% від ціни!

 

Вішати ДЛЯ ТУШ

Що таке «вішала для туш»? Звичайно ж, це не звичайна вішалка, на якій висить одяг ... Вішала для туш - це спеціальне обладнання, яке призначене для транспортування і зберігання м'ясних туш, напівтуш і чвертей в холодильних камерах. Вони широко використовуються на виробничих підприємствах, торгових залах, а також, в деяких закладах громадського харчування. Без таких пристосувань неможливо уявити повноцінний процес переробки і підготовки м'яса до продажу. Вішала для туш обеспечает збереження м'ясної продукції.

Види вішав для м'яса

Які бувають вішала для туш та як вони виглядають?

Найчастіше таке обладнання являє собою зварену або розбірну конструкцію з гаками. Каркас виробу виконаний з високоякісної нержавіючої сталі марки AISI 430. Внизу даного агрегату встановлюється піддон для збору стікає крові.

Залежно від ступеня мобільності вішала бувають пересувні або стаціонарні. Пересувні установки оснащені колесами, тому відрізняються більшою маневреністю і функціональністю. Важливо, що колеса в цього виробу обладнані стопорним механізмом, який перешкоджає небажаний рух.

Також, за своїм призначенням вішала для туш бувають:

настінні;
стельові;
підлогові.
Переваги вішав з нержавіючої сталі

Відмінною рисою вішав з нержавійки є їх надійність. Термін служби таких пристосувань не обмежений у часі. Вони міцні, зносостійкі і прості в обслуговуванні. Дане обладнання повністю відповідає санітарним нормам. Воно безпечне і довговічне.

Хочемо зазначити, що фахівці нашого підприємство можуть виготовити вішала масивної конструкції, які витримують вагу до 1,5 тонн.