Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Ввиду нестабильного курса валют, просим
актуальные стоимости уточняйте
у менеджеров!
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ
Цена
от до
Производитель

Корзина товаров

ПІДСТАВКИ ПІД ПАРОКОНВЕКТОМАТИ ТА ПІЧІ
Підставка для рисоварки
Бренд: Олегия
Підставка для рисоварки та термоса для рису з нержавіючої сталі. Висота підставки 690 мм Сті..
Підставка під пароконвектомат
Бренд: Олегия
  Підставка під пароконвектомат - саме незвичайне обладнання в господарстві виробничої кухні..
Підставки пересувні
Бренд: Олегия
Габаритні розміри, кількість напрямних під дека або гастроемкости, наявність верхньої полиці, ко..
Підтоварники
Бренд: Олегия
Завод технологічного обладнання "Олегія" приймає замовлення на виготовлення підтоварників ..

Зателефонуй зараз! Отримуй -5% від ціни!

 

Підставки під пароковектомат від виробників обладнання для ресторану

На сучасній професійній кухні можна побачити велику кількість різноманітної фурнітури і електричної техніки, яку застосовують кухарі. Вона відрізняється один від одного своїм розмірами, характеристиками і сфері застосування. Для приготування випічки або розморожування продуктів харчування не знайти нічого кращого ніж пароконвектомат. Все було б чудово, але в залежності від кількості виробництва вибирається потужність і розміри такого обладнання.
Рішенням даної задачі є підставка під пароконвектомат. З метою економії робочого простору наші майстри розробили і сконструювали найкращим чином це нехитре пристосування. Корпус виготовляється з нержавіючої сталі і має дуже міцну конструкцію завдяки точної і якісної зварюванні всіх її частин. Всі роботи з гнуття та різання металу виконуються на сучасному обладнанні і кращими фахівцями в найкоротші терміни. Вся установка спирається на пластикові наконечники, які збільшують термін експлуатації товару. Простота в очищенні та обслуговуванні, несприйнятливість до хімічних реактивів - основні позитивні характеристики підставки.

Переваги підставки під пароконвектомат

Під місцем, де встановлюється техніка, виготовляються напрямні, які необхідні для розташування на них листів або гастроємкостей. Це дуже зручно і істотно прискорює процес приготування всієї продукції, при цьому не потрібно кожного разу ходити до столу і розкладати випічку.
Замовивши у нас підставку під пароконвектомат, Ви отримаєте виріб відмінної якості будь-яких розмірів під замовлення, виготовлене в найкоротші терміни. Така технічна меблі досить популярна і активно використовується в повсякденному житті на кожному підприємстві громадського харчування. Наш пристрій витримає будь-яке навантаження і незначні удари по поверхні.

Google