Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Корзина товаров

КРОХМАЛЕУЛОВЛЮВАЧІ
Крохмалоуловлювачі
Бренд: Олегия
  Крохмалеуловлювачі - це невеликий відстійник, в якому осідають частинки крохмалю. Він явля..

Крахмалоуловлювач

Зателефонуй зараз! Отримуй -5% від ціни!

 

У більшості популярних закладах громадського харчування практично всі страви готуються з продуктів, які в своєму складі мають крохмаль. У процесі приготування їжі її необхідно часто і ретельно мити. В кінцевому підсумку весь крохмаль потрапляє в каналізаційні стоки і може забути труби, що призведе до поломки. Для запобігання такого ефекту під умивальник встановлюють крахмалоуловітель. Завдяки такому пристрою залишки від частинок продовольства не забруднюють стоки, а прочищення труб не дешеве задоволення. Тому краще заздалегідь передбачити комплекс заходів, які не дозволять Вам забруднювати каналізацію.

Види крахмалоуловлювачей

За своєю конструкцією крахмалоуловітелі нагадують жировловлювачів. Обисно вони встановлюються на виробничих кухнях під мийні ванні з нержавіючої сталі на лініях, де нарізають і миють картопля. Вони бувають як побутові, так і промислові. Наша компанія виготовляє другий варіант. Застосувавши донне пристрій, Ви дозволите значно розвантажити систему очищення.

Корпус такого обладнання виготовляється з харчової нержавіючої сталі. Всі виріб виконується герметично закритим, а за формою нагадує прямокутну ємність. Всередині розташовується спеціальний лоток, в якому, відповідно, і відбувається затримка крохмалю. Внутрішні перегородки розділяють все обладнання на кілька частин. Це робиться для кращого відстоювання забруднювачів. Зверху встановлюється знімна кришка, вона дозволяє проводити регулярне очищення самого крахмалоуловітеля.

Розміри і об'єм установки вибирається замовником і попередньо обговорюється з менеджером.