Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Жировловлювачі

Виробник Олегия
Артикул: 85,8351

Жировловлювачі

 

 

Чому каналізаційні труби постійно засмічуються? Тому що вони час від часу закупорюються харчовими відходами та сміттям. В трубопроводи часто потрапляють масло і жиросодержащие стоки, які й породжують величезні «каналізаційні проблеми». Так, як же з цим впорається? Відповідь проста. Для запобігання подібних ситуацій слід скористатися спеціальним обладнанням, яке в народі називають «жировловлювачів».

Жировловлювачів - це пристрій, що перешкоджає потраплянню жирових фракцій, а також твердих нерозчинних частинок в каналізаційну систему. Він призначений для очищення стічних вод. Як правило такий агрегат встановлюється відразу під мийку.

 Жировловлювачів з нержавіючої сталі є надійною «пасткою» для жирових відкладень, які здатні вивести з ладу навіть найкращу каналізацію. Він легко монтується і демонтується. Простота обслуговування і довговічність - це незаперечні переваги даного обладнання.
Жировловлювачів з нержавійки володіє високими антикорозійними показниками. Він виглядає досить цікаво і оригінально. Такий агрегат ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Використовувати даний пристрій можна на торговельних підприємствах або на професійних кухнях різних закладів громадського харчування.

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари