Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Ввиду нестабильного курса валют, просим
актуальные стоимости уточняйте
у менеджеров!
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ
Цена
от до
Производитель

Корзина товаров

ПЕРИЛА, ОГОРОЖІ
Кошики і короби для кондиціонера
Бренд: Олегия
Кліматичне обладнання широко використовується для досягнення оптимальної температури в приміщенні...
Перила, огорожі
Бренд: Олегия
Зателефонуй зараз! Отримуй -5% від ціни!     У сучасному будівництві широко викор..

ОГРАЖДЕНИЯ і ПЕРИЛА
Огородження - це допоміжні конструкції, які виконують функцію бар'єра. Вони широко використовуються в будівництві різних будівель. Важливо, що жодна ділянка не може обійтися без захищає споруди. Ключовими факторами при виборі певного типу огорожі є термін служби, зовнішній вигляд і міцність.
Особливо привабливими і надійними вважаються огорожі з нержавіючої сталі. Практичні гідності таких конструкцій абсолютно не поступаються їх естетичним перевагам. Дані вироби легко встановлюються, не іржавіють, а також, не вимагають особливого догляду.
В інтер'єрі будь-якого приміщення важливу роль відіграють перила. Вони забезпечують комфорт, безпеку і зручність переміщення. Як правило, що огороджує елемент сходової конструкції має висоту близько одного метра. Відстань між сусідніми стійками перил знаходиться в діапазоні від 10 до 15 см. Варто відзначити, що всі зазначені значення залежать від базового призначення сходів і побажань замовника.
Металеві перила підкреслюють монументальність будови. Вони створюють цікаву дизайнерську композицію і надають будинку якусь родзинку.


Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /olegiya.com.ua/www/index.php on line 125