Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ
Цена
от до
Производитель

Корзина товаров

ШАФИ ПЕКАРСЬКІ
Шафа пекарська
Бренд: Олегия
Зателефонуй зараз! Отримуй -5% від ціни!   Шафа пекарський електричний трисекційний ШП-3 ..
Шафа пекарський односекційний ШП-1
Бренд: Олегия
Зателефонуй зараз! Отримуй -5% від ціни!   Для приготування випічки і будь-яких кондитерс..
Шафа пекарський трисекційний ШПЕ-2
Бренд: Олегия
Зателефонуй зараз! Отримуй -5% від ціни!   Для приготування випічки і будь-яких кондитерс..
Піч пекарська Baker Lux ХВ 893
Бренд: UNOX
Щоб приготувати ароматну і повітряну випічку, скористайтеся пекарською піччю Baker Lux ХВ 893. ..
Піч пекарська Baker Lux XB 895 UNOX
Бренд: UNOX
Готувати ідеальну випічку стало ще простіше! Завдяки пекарськїй печі Baker Lux XB 895 UNOX Ви з..

Зателефонуй зараз! Отримай -5% від ціни!

 

Пекарський шафа - перший помічник на виробництві випічки

На сьогоднішній день великою популярністю користується гаряча випічка. Якщо Ви не поснідали, то обов'язково по дорозі на роботу можете знайти жоден магазин зі свіжою випічкою з хлібобулочних виробів. В основному всі ці смаколики готуються на кухнях за допомогою пекарських шаф. Застосування таких пекарських шаф може бути різноманітне, починаючи від обробки напівфабрикатів і закінчуючи випічкою складних виробів. Дана універсальність забезпечується тим, що нагрівання повітря всередині відбувається за допомогою ТЕНів. Розташовані вони зверху і знизу, що надає Вашим виробам більш апетитний вигляд і прискорює їх прожарювання. Вся конструкція пекарського (іноді його ще називають жарочною) шафи передбачає природну для роботи конвекцию. При роботі такого апарату відбувається невелике виділення диму, тепла, можливих сторонніх запахів, тому для комфортної роботи обслуговуючого персоналу необхідно встановлювати витяжні зонти.

Конструкція і матеріали виготовлення пекарського шафи

Так як постійна робота і догляд необхідні для якісного виробництва випічки, все шафи для пекарень виконуються з високоякісної нержавіючої сталі, яка в свою чергу проста в догляді. Залежно від кількості виробництва, існують односекційні, двосекційні і трисекційні пекарські шафи. У кожен з яких встановлена ​​своя автономна електрична система нагрівання. Смаження духовки виконуються різних розмірів, в залежності від мети застосування. Нагрівання ТЕН відбувається за допомогою підводиться трифазного напруги харчування - 380 В. Саме використання електричної шафи для пекарської випічки дозволить заощадити Ваш час, збільшити виробництво товарів в кілька разів, тим самим збільшити прибуток.

У нашому інтернет магазині Ви можете знайти всю необхідну інформацію для правильного вибору пекарського шафи. Так само у нас Ви можете зробити замовлення на виробництво даного пекарського шафи за доступною ціною разом з доставкою.