Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ
Цена
от до
Производитель

Корзина товаров

МОРОЗИЛЬНА СКРИНЯ
Морозильна скриня POLAIR DF120SC-S
Бренд: POLAIR
Напевно кожен з нас частенько бачив морозильні ларі в магазинах, супермаркетах або на різних підприє..
Морозильна скриня POLAIR SF120LF-S
Бренд: POLAIR
Морозильна скриня - це професійне холодильне обладнання, яке часто зустрічається в різних закладах г..
Морозильна скриня POLAIR SF130LF-S
Бренд: POLAIR
Морозильний ларь SF130LF-S торгової марки POLAIR - це надійне, функціональне і містке обла..

Морозильні ларі використовуються для заморозки, демонстрації та продажу продуктів в торгових залах магазинів, закладів громадського харчування, а також для їх зберігання на кухнях ресторанів, кафе, барів та інших підприємств громадського харчування. Холодильники ларі працюють в температурному діапазоні від -9 до -24 градусів. В охолоджуваних робочих камерах зберігаються продукти різних форм і розмірів, овочі, фрукти, копчені продукти (м'ясо, ковбаса, риба) протягом усього рекомендованого терміну зберігання.

Коли стає питання про покупку морозильної скрині, важливо знати їх відмінності. Одним з головних відмінностей морозильних скринь - це їх кришка. За типом кришки морозильна скриня буває:

    З плоскими розсувними стеклами. Такі морозильні ларі зручні і надійні. Їх використовують для зберігання, демонстрації, продажу різноманітних продуктів і напівфабрикатів. Для скринь використовується спеціальне гартоване скло з покриттям, яке запобігає запотівання, поява відблисків сонця та інших джерел світла в бік покупця. Міцне скло не розіб'ється при випадковому попаданні на нього будь-яких предметів.

    Ларі з вигнутими розсувними стеклами. Гнуті скляні кришки надають клієнтові хороший огляд асортименту, який викладений в морозильній скрині. Це забезпечується за рахунок точно підібраного кута нахилу стекол.
    Скриня морозильна з глухою кришкою. Морозильні камери з глухими кришками швидше призначені для зберігання великого запасу продуктів тривалий час (залежно від продуктів, термін зберігання може доходити до року). Ідеально підходять для підсобних приміщень або професійних кухонь. Цей морозильна скриня оснащений зручною ручкою, щоб легко відкривати масивну кришку і колесами для зручного транспортування ларя по приміщенню.