Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ
Цена
от до
Производитель

Корзина товаров

ЛЬДОГЕНЕРАТОРИ
Льодогенератор FH-15
Бренд: Altezoro
Якщо Ви власник будь-якого закладу громадського харчування, то обов'язково стикалися з проблемою..
Льодогенератор автономний Cooleq ZB-15AP
Бренд: COOLEQ
Автономний льдогенератор фірми Cooleq ZB-15AP застосовується для приготування льоду в великій кілько..

Льдогенератор - відмінне рішення для ресторанів і барів

Льдогенератор призначений для виготовлення льоду різних розмірів і форми. Цей апарат був придуманий ще в далекому 1850 році одним з Північноамериканських лікарів, звали його - Джон Горі. З тих пір пройшло багато часу і технічний прогрес взяв своє. У сучасному світі існує два основних види такого обладнання: ропні і компресорні. У першому випадку вода, перебуваючи всередині в спеціальній формі, заморожується за допомогою циркуляції спеціального холодоагенту. Його температура становить близько -10 ° С. У другому ж випадку - лід просто наморожують на поверхні випарника. Професійні генератори льоду використовуються в кафе, барах, де, природно, необхідна велика кількість льоду для приготування смузі, холодних фреш, алкогольних напоїв тощо. Щоб правильно вибрати, потрібно слідувати деяким рекомендаціям перед тим, як купити льдогенератор.

Різновиди льдогенераторов

Всі апарати такого типу можуть виробляти різний вигляд льоду. Для охолодження напоїв слід вибрати генератор кубиків, так як він ідеально підходить за зовнішнім виглядом і своєю структурою заморозки. Даний ледогенератор буває з повітряним і водяним охолодженням. Водні споживають менше електроенергії і досить швидко охолоджують. Але перший вид простий в установці, управлінні і не потребує додаткового підключенні до води.

Для рибальської і промислової індустрії найчастіше застосовують професійні льодогенератори. Їх продуктивність досягає до 30 тонн льоду на годину. Після отримання льоду, його можна зберігати в будь-який морозильній камері, але бажано не довгий час. При довгому зберіганні на їх поверхні може виникнути волога, що призведе до злипання. Такі апарати оснащені барабаном, який розташовується вертикально, і ножем, що обертається усередині конструкції. Лід охолоджується до 7 ° С, при цьому його структура стає крихкою, цього достатньо для зрізу лусочки ножем, які в наслідку потрапляють в бункер.

Якщо пере дробити лускатий лід, то можна отримати гранульований. Такий лід виробляється льодогенератором і використовується для зберігання продуктів на вітринах супермаркетів. Залежно від необхідної вироблення льоду, льодогенератори діляться на побутові і промислові (професійні).

Купивши одне з цих обладнань, Ви зробите свою вечірку або виробництво більш якісним, що допоможе залучити клієнтів і принести додатковий дохід.