Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Ввиду нестабильного курса валют, просим
актуальные стоимости уточняйте
у менеджеров!
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ
Цена
от до
Производитель

Корзина товаров

СТОЛИ ХОЛОДИЛЬНІ
Охолоджувана станція
Бренд: Олегия
Охолоджувана станція призначена для установки в місцях торгівлі і безпосереднього приготування страв..
Саладетта
Бренд: Олегия
  Саладетти повинна використовуватися у всіх популярних закладах громадського харчування. Во..
Холодильний стіл
Бренд: Олегия
  На кухні, де працюють один або кілька професіоналів, наявність холодильного столу - обов&#..
Холодильний стіл з ящиками
Бренд: Олегия
    Вигідне і зручне придбання На кухні виробництва або в місцях громадського хар..
Столи для піци
Бренд: Олегия
Зателефонуй зараз! Отримуй -5% від ціни!   Устаткування для приготування піци Важливим..

Зателефонуй зараз! Отримай -5% від ціни!

 

Столи холодильні - види конструкції, основне призначення

Холодильні столи - професійне обладнання для кухонь барів, кафе, ресторанів, їдалень зі штучною системою охолодження. Вони призначені для зберігання різних продуктів харчування, освіжаючих і алкогольних напоїв. Широке застосування так само знайшли в піцеріях. У цих столах можуть зберігатися заготовки тіста для піци або інших хлібобулочних виробів. Корпус стільниці виготовляється з високоякісної нержавіючої сталі. Обробна поверхню так само може бути виготовлена ​​з мармуру, граніту, пластика і призначена для роботи кухаря на ній. Важко уявити хоч одну професійну кухню без холодильного столу. Якщо на Вашій кухні ще немає цієї техніки, то поспішіть купити один з різновидів холодильних столів.

Види холодильних столів

Наші столи можуть працювати в різних температурних режимах і мають різну конструкцію для більш зручного використання. За конструкцією холодильні столи бувають з висувними і орними ящиками. За своєю функціональністю діляться на: столи для піци, Саладетти і барні холодильні столи.
Саладетти призначені для зберігання окремих салатних інгредієнтів: капуста, помідор, огірок, цибуля, перець. Зазвичай ці товари розташовуються усередині апарату в гастроємності, для запобігання змішування запахів лежати в окремих ящиках.
Столи для піци виготовляються з нержавіючої сталі, а робоча поверхня - з гранітного матеріалу. Це необхідно для легкої роботи з тестовими заготовками. Даний тип столів оснащений спеціальною холодильною установкою, яка зможе підтримувати різні температурні режими в кожному відсіку окремо. Зверху можуть розміщуватися спеціальні відсіки або полки для зберігання інгредієнтів.
У свою чергу барні холодильні столи виконують давню функцію льоху - підтримки товару в холодному стані. У них розміщуються міні-бар разом з поверхнею. На ній обслуговуючий персонал проводить різні операції з напоями.
Наша кампанія надає тільки високоякісні холодильні столи, які можна вибрати з широкого асортименту та купити для ресторану чи кафе. Так само на них видається гарантійний термін роботи і здійснюється доставка в будь-який куточок країни.


Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /olegiya.com.ua/www/index.php on line 125