Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

М'ясорубка Sirman TC 22 BARCELLONA

Виробник SIRMAN

М'ясорубка Sirman TC 22 BARCELLONA

Яке кухонне обладнання можна назвати еталоном бездоганного якості та надійності? Вірно! М'ясорубка Sirman TC 22 BARCELLONA є найкращим агрегатом для створення ідеального фаршу. Вона прекрасно підійде для експлуатації на торговельних підприємствах і закладах громадського харчування. Уявіть собі, всього лише за шістдесят хвилин такий агрегат легко "розбереться" з 300 кілограмами харчової сировини. Тому, якщо Ви перебуваєте в пошуках професійної м'ясорубки з високими функціональними можливостями, тоді вважайте, що Ви вже її знайшли.

Безперебійну і продуктивну роботу даної м'ясорубки забезпечує вентильований двигун, який захищений від перегріву. Передбачена функція реверсу. Подвійна ізоляційна система оберігає редуктор від небажаного потрапляння рідини. Корпус м'ясорубки Sirman TC 22 виконаний з алюмінію, відлитого під низьким тиском, а горловина і шнек - з нержавійки AISI 304. Також, міцна нержавіюча сталь використовується для виготовлення ножа і насадки. Горловина м'ясорубки може бути розрахована на повну або часткову систему Унгер. Важливо, що дана модель має нішу для зберігання ножів і насадок. Практичність і оригінальний дизайн - це очевидні козирі техніки ТМ Sirman.

М'ясорубка Sirman TC 22 BARCELLONA проста в обслуговуванні. Вона обладнана додатковою системою захисту NVR проти випадкового включен

Продуктивність, кг / год - 300. Решітка, мм - 4,5. 220/380 В, 1472 кВт, 31 кг
Розміри - 310х350х615 мм

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари