Русский Ukrainian English
063 686-23-89
057 780-57-30
050 303-40-24
098 930-74-54
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
info@olegiya.com.ua
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Корзина товаров

ШАФА РОЗСТІЙНА

Надійні помічники на кухні - розстоєчні шафи

Спеціалізовані хлібопекарні, кафе, ресторани та інші заклади громадського харчування пропонують своїм клієнтам різні смаколики з дріжджового тіста. Щодня мільйони людей ласують запашними пиріжками, булочками або хлібцем. Може скластися враження, що приготувати такі страви простіше простого, але це далеко не так. Щоб хлібобулочний виріб підкорило серце самого вимогливого гурмана, необхідно правильно підготувати тісто перед випічкою. Для виконання поставленої мети Вам знадобляться розстоєчні шафи. Дана техніка є незамінним помічником пекаря і кондитера. Вона дозволяє творити справжні кулінарні шедеври зі звичайних продуктів.

Призначення розстоєчних шаф

Для чого потрібні розстоєчні шафи? Відповідь проста: для створення дивовижної випічки. Завдяки цим «чудо-приладів» хлібобулочні та кондитерські вироби виходять повітряними і неймовірно смачними.

Важливо, що таке обладнання забезпечує ідеальні умови для вистоювання тіста. У робочій камері шафи постійно підтримується певна температура і вологість повітря. Таким чином, щільність тестової заготовки знижується, а її обсяг збільшується. Тісто відмінно «підходить» і «дихає». Тому, готова продукція відрізняється своєю пишністю і неперевершеними смаковими якостями.

Ключові правила вибору розстоєчних шаф

Як підібрати расстоечний шафа і не прогадати? Для того щоб нове обладнання принесло максимальну користь і порадувало Вас, звертайте увагу на такі критерії:

здатність постійної підтримки оптимального температурного режиму всередині шафи;
можливість регулювання температури і вологості повітря робочої камери;
рівень енергоефективності розстоїчної шафи;
герметичність і теплоізоляція обладнання;
наявність дверцята, виготовленої з термостійкого скла;
відповідність розмірів листів в Розстоєчні і пекарському шафі.

Шафа розстійна
Бренд: Олегия
Шафа розстійні власного виробництва від ЦЕ «Олегія». Призначений для підготовки тесту до..
3869
Податок на обмін: 3869