Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Холодильна шафа POLAIR CM107-S

Виробник POLAIR

Холодильна шафа POLAIR CM107-S

Що ж таке «холодильну шафу»? Звичайно ж, це не меблі, в якій висить і прохолоджується одяг. В першу чергу, це незамінне обладнання на будь-якому підприємстві громадського харчування, харчовому або торговому виробництві. Воно призначене для довгострокового зберігання різних продуктів в найбільш оптимальних температурних умовах.

Холодильну шафу POLAIR CM107-S є найпопулярнішою моделлю холодильного обладнання даного бренду. Він компактний, але в той же час місткий. Такий прилад чудово збереже смакові якості і товарний вигляд готових страв, напівфабрикатів та напоїв. Він має цільнозаливний корпус, який виготовлений з гарячеоцинкованої сталі з полімерним покриттям.

Об'єм внутрішньої камери шафи становить 700 л. Двері холодильної установки закриваються автоматично. Вони оснащені еластичним ущільнювачем з магнітною вставкою для повної герметизації.
Шафа холодильний POLAIR CM107-S прекрасно працює при температурі навколишнього середовища повітря, яка не перевищує позначку в 40 ºС. Динамічна системою охолодження і автоматична оттайкі установки дозволяє максимально комфортно і безпечно експлуатувати даний агрегат.

 У шафі встановлено 4 полки розміром 530 х 650 мм. Кожна з них витримує навантаження до 40 кг. Замість полиць можна використовувати гастроемкости GN2 / 1. Така маленька хитрість допоможе прискорити технологічний процес на кухні і заощадить час персоналу.

Холодильну шафу POLAIR CM107-S встановлюється на чотири регульовані по висоті ніжки. Температура повітря робочої камери знаходиться в діапазоні від 0 до +6 ° С. Важливо, що ці показники Ви можете самостійно вказувати. Даний прилад обладнаний електронний блоком управління. Він не викликає ніяких труднощів в обслуговування. Усередині холодильної шафи є підсвічування і замок.

 

 

Внутрішній об'єм - 700 літрів.

Корисний об'єм - 670 літрів.

Габаритні розміри (ШхВхГ) - 697х2028х854мм

Товщина стінки - 43 мм

Робочий діапазон температур: від 0 ... + 6 ° С.

Температура навколишнього середовища: до +40 ° С

Тип охолодження: динамічний

Хладагент: R134а

Тип оттайкі: автоматична з системою випаровування конденсату

Споживана потужність: не більше 400Вт

Система харчування: 220V

4 полки з розміром: 530х650 мм

Допустиме навантаження на полицю: 40 кг

Підсвічування внутрішнього обсягу: +

Наявність замку: +

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари