Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Станція бармена з 2-ма мийками (1500*550*850)

Виробник Олегия
Артикул: 460.3805

Станція бармена з 2-ма мийками (1500*550*850)

Станція бармена з двома мийками. Де купити. І що з нею потім робити.

 

Купуючи барну станцію з двома мийками, подумайте, чи знайдеться у Вас містечко для її розміщення. Якщо відповідь на це питання буде "так", то ми радо презентуємо Вашій увазі барну станція з нержавіючої сталі. За допомогою цього обладнання чотири руки пари спритних барменів максимально швидко обслужать всіх відвідувачів. Таким чином, Ваш заклад отримає більший прибуток, за менший відрізок часу.

Барна станція з дублюючими робочими зонами підвищує продуктивність праці. Вона зручна в експлуатації, надійна і економічна. Завдяки такій установці якість сервісу підвищується в рази, а число задоволених клієнтів зростає блискавично.

Станція барна з декількома мийками відрізняється зносостійкістю і функціональністю. Вона легка в обслуговуванні: гігієнічна обробка цього засобу не викликає труднощів. Конструкція станції включає в себе всі найнеобхідніші складові модулі, які оптимізують і прискорюють робочий процес. Таке обладнання створює оптимальні умови для підтримки спиртного, коктейлів і соків в холодному стані. Тому бармен легко створить дивовижний напій, який підірве смакові рецептори, навіть найвибагливішого гурмана.

 

Станція бармена з 2-мийками. Розміру 1500 * 550 * 850, глибина мийки 250 мм.

Матеріал виготовлення - нержавіюча сталь.

Можливе виготовлення станції бармена по Ваших розмірах.

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари