Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Полиці теплові з керамічними нагрівачами

Виробник Олегия
Артикул: 279,0698

Полиці теплові з керамічними нагрівачами

Теплові полиці
Теплові поверхні полиці розташовані у вигляді ярусів. Залежно від їхньої кількості полиці можуть бути одноярусними, двоярусними. Вбудований електронагрівач забезпечує нагрівання поверхонь полиці та простору під ними. Напівфабрикати та готові страви можна розміщувати на тепловій полиці в їдальні або гастрономічних ємностях.
З тепловими полицями Ваші страви завжди залишаться підігрітими
Головне достоїнство теплових полиць у цьому, що з допомогою будь-які страви потрібний час залишаться підігрітими межах заданої температури. Крім цього, всередині полиць страви не «завітрюються», не пересихають, не втрачають запаху, кольору, смаку та харчової цінності.
Теплові полиці значно полегшують роботу персоналу кухні та прискорюють час обслуговування відвідувачів закладу. Їх також можна використовувати для демонстрації готових страв та при організації самообслуговування – наприклад, у їдалень готельних комплексів та адміністративних установ.
Наведені вище факти є вагомими доводами на користь використання на кухні закладу громадського харчування такого обладнання, як теплові полиці.

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари