Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Візки для сервіровки

Виробник Олегия
Артикул: 162.0000

Візки для сервіровки

 

 

Сервірувальний візок - це професійне обладнання, яке застосовується в закладах громадського харчування. Вона незамінна при великій кількості відвідувачів, адже з її допомогою можна швидко зібрати брудний посуд, транспортувати до столика або номеру в готелі велику кількість страв, асортимент напоїв, предмети сервіровки і т.д. Візки виробляються з нержавіючої сталі, забезпечені гумовими поворотними коліщатами (на одній парі встановлена ​​система гальмування), всі полиці обнесені невисокими бортиками. Розмір сервіровочного візка і кількість полиць (2-4) можуть виготовлятися за індивідуальним замовленням у залежності від потреб.

Візок сервірувальна - це помічник з великої літери. Вона максимально економить час і сили офіціантів, а також, кухарів. Без такого обладнання неможливо швидко зібрати купу брудного посуду або розвезти готові страви клієнтам. Сервірувальна візок є незамінним пристосуванням в закладах громадського харчування. Навіть при повному завантаженні це обладнання залишається досить маневреної і легкою. Воно дозволяє прибрати безліч тарілок, склянок і інших столових приборів всього за один раз.
Сервірувальна візок з нержавіючої сталі міцна і зручна. Вона досить компактна, але з іншого боку - дуже містка. Всі полки обнесені невисокими бортиками. Виріб обладнано чотирма гумовими колесами (1 пара коліс має систему гальмування). Простота гігієнічної обробки і приємний зовнішній вигляд - це невід'ємні переваги даної візки.
Важливо, що фахівці нашого підприємства виготовляють сервіровочні візки з нержавійки під замовлення. Ви можете самостійно вказати розмір вироби і кількість рівнів.

Google

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари