Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Рукомийники настінні

Виробник Олегия
Артикул: 57.5077

Рукомийники настінні

 

Рукомийник настінний: універсальний рукомийник на Вашій кухні

Навіщо на кухні рукомийник? Відповідь дуже проста. Потім, щоб руки робочого персоналу, і харчові продукти завжди були чистими. Без цього пристосування неможливо підтримувати ідеальний порядок на харчоблоці. Рукомийник - це своєрідний охоронець чистоти. Він необхідний в кожному приміщення, де відбувається процес готування і не тільки ... Такий обладнання широко використовується на торговельних підприємствах, закладах громадського харчування, лікарнях, місцях громадського користування. Як бачите, рукомийники потрібні завжди і скрізь.

 

Переваги настінного рукомийника з метала

 

Настінний умивальник, який виконаний з нержавіючої сталі, є довговічним і надійним виробом. Він не займає багато місця і не вимагає особливого догляду. Рукомийник з нержавійки стійкий до різких перепадів температури, впливу вологи, хімічних і дезінфікуючих засобів, а також, ударів і подряпин. Він ідеально виглядає в будь-якому приміщенні.

Настінний умивальник  відрізняється невеликими габаритами. Він виготовлений з високоякісної сталі марки АISI 430. Розмір чаші становить 328х210х150. Виріб має пристінний бортик, який перешкоджає попаданню вологи в простір між мийкою і стіною. Ключовими перевагами даного рукомийника вважаються:

оптимальне поєднання ціни та якості;
універсальність;
компактність;
тривалий термін служби;
простота експлуатації і обслуговування;
зносостійкість;
легкість транспортування, монтажу і демонтажу;
оригінальний зовнішній вигляд.
Фахівці підприємства ЗТО «Олегія» швидко і якісно виготовляють рукомийники настінні під замовлення. Наші клієнти можуть самостійно вказати розмір і форму виробу.

Габарити: 410х320х200 мм,

чаша: 328х210х150 мм.

матеріал сталь AISI 430

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари