Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Ввиду нестабильного курса валют, просим
актуальные стоимости уточняйте
у менеджеров!
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Стіл обробний з нержавійки

Виробник Олегия
Артикул: 57.0402
довжина стола (мм):

ширина стола (мм):

висота стола (мм):

категорiя стола:

Столи виробничі з нижньою полицею і з отвором

 

Виробничий стіл виготовлений з міцної нержавіючої сталі. Він має одну полицю. У стільниці вирізаний отвір для відходів. Даний отвір може перебувати в різних положеннях щодо центру стола. Він дозволяє легко прибирати всі відходи з робочої поверхні. На ніжках вироби розташовуються спеціальні пластикові вставки з регульованими ніжками, які запобігають пошкодженню підлоги і дають можливість вирівняти стіл. Нижня полиця приварена до каркаса і посилена швелером. Стійкі опори, компактна і зручна конструкція - незаперечні переваги цього столу. Він відрізняється високою функціональністю, зносостійкість, надійністю і доступною ціною.
Стіл виробничий є невід'ємною деталлю будь-якого харчового блоку. Він застосовується практично у всіх закладах громадського харчування. Без цього «чудо-пристосування» неможливо уявити повноцінний процес готування.
Виробничі столи - це своєрідні «чарівні палички» для кухарів і кухонного персоналу. Вони потрібні не тільки для приготування їжі, але і для короткочасного зберігання продуктів харчування. На столах розміщують посуд, кухонний інвентар та інше обладнання. Вони абсолютно безпечні і відповідають всім нормам гігієни

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари

Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /olegiya.com.ua/www/index.php on line 125