Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Столи-тумби з чотирма дверцятами і однією полицею

Виробник Олегия
Артикул: 251,1205
довжина стола (мм):

ширина стола (мм):

висота стола (мм):

категорiя стола:

Столи-тумби з чотирма дверцятами і однією полицею

Неодмінною частина професійної кухні є виробництво настільний стенд. Він використовується для зберігання столових приладів, посуду, обладнання, а також деякі продукти харчування. Компактні розміри цього продукту дозволяють максимально вільне робоче місце на блоці живлення. Простота у використанні, оригінальний дизайн і довговічність - яскраве перевага такого "чуда меблів."

Виробництво столів шафа виготовлена ​​з високоякісної нержавіючої сталі. Він стійкий до механічних пошкоджень і не може бути корозія. Ми хотіли б відзначити, що продукт зроблений з такого матеріалу, що дуже зручно для гігієнічної обробки. Це економить час і енергію працівників.

Виробництво Стіл-тумба має чотири розсувні двері з ручками. Ніжки столу забезпечені спеціальними пластиковими кришками, які запобігають пошкодженню статі. Важливо, що всередині цього продукту місткі полиці. Тому всі найнеобхідніші речі легко розмістити в таблиці.

Надійність, довговічність, простота у використанні і доступною ціною - відмінні риси Завода "Олегії" обладнання.

. Купити або замовити стіл-тумбу з чотирма дверцятами і однією полицею в Україні можливе на формі замовлення товару в інтернет-магазині або зв'язавшись з менеджером.

 

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари