Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Столи стоматологічні

Виробник Олегия
Артикул: 811.9069

Столи стоматологічні

Зателефонуй зараз! Отримуй -5% від ціни!

 

Важливою деталлю будь-якого стоматологічного кабінету є виробничий стіл. Він дозволяє максимально зручно і компактно облаштувати робочий простір. Важливо, що це «чудо-виріб» створює сприятливі умови для організації трудового процесу. Завдяки стоматологічному столу всі необхідні інструменти, матеріали і медикаменти завжди будуть перебувати під рукою фахівців.

Стіл виробничий відрізняється оригінальним дизайном, функціональністю і довговічністю. Поверхня стільниці має захист від механічних пошкоджень. Вона корозійностійких і не піддається вигину.

Стоматологічний стіл виконаний з високоякісних і міцних матеріалів. Він безпечний і доступний за ціною. Великий термін експлуатації, зносостійкість і простота експлуатації - це незаперечні переваги даного вироби.

  Санітарна обробка стоматологічного столу проводиться дуже легко і швидко, тому не викликає ніяких труднощів. Кожна дверцята цього обладнання закривається щільно. Таким чином, вміст столу надійно захищається від попадання вологи і пилу.

Фахівці ЗТО «Олег» виготовлять в стислі терміни за Вашими ескізами стіл виробничий стоматологічний будь-якого розміру, конфігурації і складності.

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари