Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Ввиду нестабильного курса валют, просим
актуальные стоимости уточняйте
у менеджеров!
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Стелажі чотирьохрівневі з нержавіючої сталі

Виробник Олегия
Артикул: 107.8224
довжина стелажа (мм):

ширина стелажа (мм):

висота стелажа (мм):

категорія стелажа:

Стелажі чотирьохрівневі з нержавіючої сталі

 

Стелаж чотирьохрівневий з нержавійки - незамінна річ на професійній кухні

Спробуйте уявити професійну кухню без стелажа. Що? У Вас немає змоги це зробити ... Ми повністю з Вами згодні. Без такого «чудо-вироби» неможливо створити ідеальні робочі умови на будь-якому харчоблоці. Кухонний стелаж є своєрідним творцем і поліцейським. На його міцні «плечі» лягає всілякий інвентар, посуд і деякі продукти харчування. Це обладнання дозволяє максимально ефективно використовувати простір. Воно звільняє місце для додаткової кухонної техніки.

Стелаж з нержавіючої сталі - це не тільки практичне, але і довговічне устаткування. Він може бути, як однорядним, так і дворядним. Каркас стелажа проводиться з труб розміром 30 * 30. Він складається з чотирьох або шести стійок. Полиці виготовляються з міцної нержавіючої сталі. Вони не прогинаються і легко піддаються гігієнічної обробці. Залежно від розмірів полиць в виріб може бути доданий хрестоподібний каркас з двох або трьох труб. Висота стелажа дорівнює 1800 мм, а його ширини може варіаріровать від 400 мм і до 600 мм відповідно. Довжина вироби знаходиться в межах від 600 мм до 1900 мм. Для посилення конструкції полки обварюються сталевими трубами.

Відмінними рисами кухонного стелажа, виконаного з нержавіючої сталі, вважаються:
 надійність;
 презентабельний зовнішній вигляд;
 функціональність;
 простота експлуатації і обслуговування;
 стійкість до механічних деформацій;
 тривалий термін служби;
 демократична ціна.
Сталевий стелаж чотирьохрівневий - це багатоярусна система зберігання кухонного начиння. Фахівці ЗТО «Олегія» можуть виготовити будь-стелаж, який буде повністю відповідати Вашим вимогам.

. Замовити або купити стелаж чотирьохрівневий в Україні можливо двома шляхами: через форму замовлення товару інтернет - магазину, або зв'язавшись з менеджером.

 

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари