Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Клітка для тварин

Виробник Олегия
Артикул: 2536.9979

Клітки для тварин модульні

Модуль клітинний стаціонарний призначений для утримання тварин в стаціонарах ветеринарних клінік. Придатний як для тимчасового так і для тривалого утримання тварин, в тому числі в післяопераційний період.
Модуль клітинний стаціонарний забезпечує комфортні умови для утримання тварин. У кожному з відділень можна створити індивідуальний температурний режим. Передбачено підігрів в двох режимах "економ" і "комфорт" .Економное світлодіодне освітлення з індивідуальним включенням реалізовано в кожному відділенні модуля.Для кожного з відділень передбачена можливість установки штатива для інфузій. В вбудовані для кожного відділення розетки (220В) буде зручно підключати додаткове маніпуляційні або діагностичні електроприлади.
Як додаткова опція, можливе включення в конструкцію знімних екранів з прозорого акрилу, призначених для забезпечення подачі кисню в післяопераційний період. Весь модуль клітинний встановлений на міцні колеса, що робить його мобільним в межах помещенія.Запорние механізми надійно фіксують двері-грати так, що тварина не в сотоянии їх самостійно відкрити.

Клітини модульні для стаціонарів прораховуються і виготовляються в індивідуальному порядку, для кожного замовника. Можливі зміни і доповнення в конструкцію.

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари