Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Лазерне різання металу

Виробник Олегия

Лазерне різання металу

Одним з найбільш якісних, швидких і недорогих способів розкрою металевих виробів вважається лазерна різка. Дана технологія дозволяє максимально точно обробити будь-який метал. Вона виключає механічний вплив на матеріал, тим самим, запобігає його деформації. Завдяки потужному лазерному променю (пучку світла) розміром в десяту частку міліметра здійснюється акуратний зріз металу. При цьому швидкість роботи досить висока, що є незаперечним плюсом під час різання великих партій металу. Важливо, що вартість такого способу металообробки, м'яко сказати, вигідна. Вона в рази нижче, ніж у інших методів, які вимагають великих трудовитрат і силу-силенну часу.

Переваги лазерного різання

Лазерне різання може бути не тільки звичайним, але і фігурним або художнім. З його допомогою можна запросто створити деталі найцікавішою форми. Така технологія має масу переваг, які роблять її затребуваною і доступною широкому колу споживачів. До основних плюсів даного типу металообробки відносяться:
  • мінімальна товщина розрізу;
  • відсутність механічного контакту з матеріалом;
  • висока швидкість різання тонколистої стали;
  • можливість виконання розкрою будь-якого рівня складності;
  • края зрізу часто не вимагатимуть додаткової обробки, так як не мають напливів;
  • можливість обробки металів з твердих сплавів;
  • управління процесом розкрою здійснюється за допомогою спеціального програмного комплексу, який витримує похибки в дуже малих величинах;
  • низька вартість.

Послуги лазерного різання металу від ЗТО «Олегія»

Лазерне різання - це універсальний спосіб обробки металу. Він дозволяє досягти високих результатів при найменших затратах часу і фінансових коштів. Наше підприємство здійснює різання матеріалів за ескізами клієнтів або зазначеним контурам. Товщина оброблюваного металу становить:
  • для нержавіючої сталі - 0-4 мм;
  • для чорного металу - 0-4 мм.
В якості допоміжного газу ми використовуємо азот або кисень. Варто відзначити, що розкрій металу в азотному середовищі запобігає процесу окислення і корозії, а також, захищає матеріал від термічного впливу лазера. Така технологія різання складних сплавів є найпопулярнішою і найефективнішою. Застосування кисню в лазерного різання необхідно для збільшення швидкості обробки металу і підвищення температури в зоні різу. Це важливо при різанні високоміцних матеріалів, а зокрема, вуглецевої сталі.
Замовити дану послугу можна зв'язавшись з нашими менеджерами, які розкажуть Вам всі деталі: час виконання замовлення і вартість. Ціна послуги формується виходячи з складності роботи і товщини металу. Ми відповідально підходимо до виконання поставлених завдань, а також, гарантуємо оперативність і високу якість сервісу!

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари