Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.

Корзина товаров

Лидеры продаж
Новинки

Професійне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Обладнання для ресторанів Київ Харків Одеса Україна.

Виробляємо якісне обладнання для ресторанів, барів, кафе, піцерії, фаст-фуду, пекарень. Ресторани створюють неповторну атмосферу завдяки кваліфікації персоналу, вишуканості інтер'єру і якості обладнання. Ресторанне обладнання є фундаментальним фактором, що впливає на кінцевий результат обслуговування відвідувачів. Підбір обладнання для ресторанів - вищий пілотаж, який вимагає знання в багатьох областях прикладних наук. Для зменшення тимчасових і фінансових витрат на придбання такого необхідного для ресторанів обладнання, ми пропонуємо повний комплекс послуг для наших партнерів. Завод технологічного обладнання (ЗТО) «Олегія» надає комплекс робіт починаючи від ескізів пілотного проекту, до монтажу готового обладнання в приміщенні замовника.

Обладнання для барів Україна.

Барне устаткування - специфічне. Відмінність обладнання для барів від обладнання для ресторанів в його компактності. Зменшення розмірів обладнання не означає погіршення його якості. Устаткування для бару, як правило, збирається за особливим проектом, і є унікальним у своєму роді. Звертаючись до нас- Ви даєте замовлення безпосередньо виробнику, при цьому отримуєте обладнання за ціною виробника.

Устаткування для кафе швидкого харчування Харків Одеса Дніпропетровськ Київ.

Як швидко і дешево купити обладнання для кафе щоб потім не розчаровуватися про зроблене придбанні? Фахівці ресторанного бізнесу пропонують зробити вибір як випробуваного постачальника - ЗТО «Олегія», обладнання якого добре зарекомендувало себе на ринку підприємств і організацій громадського харчування. Пропонуємо Вам замовити у нас справжнє професійне обладнання для кафе, ціни на яке приємно здивують. Зроблений Вами вибір не дасть Вам засумніватися в правильності прийнятого рішення.

Наши поставщики