Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.

     


    

Морозильні ларі: як купити і не шкодувати про зроблений вибір

Морозильні ларі: як купити і не шкодувати про зроблений вибір
2017-05-11
Отже, Ви хочете придбати холодильне обладнання, а точніше, морозильній ларь. Як Ви думаєте, на що потрібно звернути увагу при виборі цього агрегату? Ну, звичайно! Купуючи таку установку дивитися треба в обидва. Тому, щоб Ви не допустили помилок в цій справі, ми підготували цю статтю.
Читайте, слухайте і беріть на озброєння!
morozilnue lari kypit
Морозильні ларі - це обладнання, які призначені для тривалого зберігання або демонстрації різних продуктів. Вони є звичною деталлю будь-якого торгового закладу або закладу громадського харчування. Як правило, ці установки працюють в температурному режимі від -9 до -24 ºС. Але, існують такі низькотемпературні ларі, які «морозять не по-дитячому» (до -43ºС). Функціональність, простота експлуатації і мобільність - вагомі переваги даного обладнання.
Морозильні ларі мають горизонтальний тип виконання. Вони оснащені глухою або скляною кришкою. Важливо, що морозильні установки зі скляною кришкою (гнутою або прямою) використовуються для передпродажної презентації товару. Таким чином, якщо Вам необхідно не тільки зберігати продукти, а й продавати їх, то ларі з прозорою кришкою - це, як то кажуть: «те, що лікар прописав».

Хто сказав, що розмір не має значення?

Ще як має ...
Коли Ви купуєте морозильний ларь, то добряче подумайте, чи вистачить йому місця. Врахуйте, брати обладнання «на виріст» не варто. Якщо у Вас небагато продуктів, то компактної холодильної установка Вам буде більш ніж достатньо.
Морозильний ларь повинен завантажуватися хоча б наполовину, щоб не працювати даремно.

Холодно, дуже холодно або жах, як холодно!

Ну що, здогадалися, про що піде мова? Правильно ... Температурний режим - це той показник, який не слід випускати з поля зору.
Залежно від температурного режиму морозильні ларі діляться на наступні типи:
  • низькотемпературні;
  • середньотемпературні;
  • високотемпературні.
Низькотемпературні морозильні ларі (від -18 º до -43С) призначені для тривалого зберігання деяких продуктів харчування.
Врахуйте, якщо Вам потрібна функція швидкої заморозки, то вибирайте такі установки, в яких температура робочої камери опускається нижче -24 ºС.
Середньотемпературні ларі (від -9 до -24 ºС) підійдуть для демонстрації та зберігання їжі.
Високотемпературні агрегати працюють в температурному режимі від 0 до - 9ºС. Вони, як і середньотемпературні, можуть використовуватися для зберігання і презентації товарів. Хоча, ні ... Для презентації таких установок підходять більше.
morozilnue lari

Кліматичний клас

Що таке кліматичний клас обладнання? Відповідь досить проста. Це той показник, який вказує нам, при якій температурі навколишнього середовища може працювати той або інший пристрій. Також, слід враховувати і вологість повітря. Звичайно, будь-який морозильний ларь можна експлуатувати при температурі + 40ºС, проте ці тортури триватимуть не довго.
Морозильні ларі (кліматичний клас 4) працюють при температурі навколишнього середовища +30 ºС і вологості повітря 65%.
Морозильні ларі (кліматичний клас 4+) працюють при температурі повітря + 35ºС і відносній вологості 70%.
morozilnui larМорозильна ларі (кліматичний клас 5) працюють при температурі + 40ºС і вологості 55%.

                                                          Вам кришка ...

Кришки морозильних ларі виконані з металу або скла. Кришки металеві (глухі) більш надійні. Вони виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Устаткування з таким «верхом» коштує дешевше. Воно підійде для зберігання запасів в підсобних і складських приміщеннях.
Морозильна ларі зі скляними кришками (прямими або вигнутими) призначені не тільки для зберігання товарів, а й для їх демонстрації. Вони забезпечують максимальний огляд продукції. Скляні розсувні кришки дозволяють покупцям здійснювати самообслуговування.

                                                          Підводимо підсумки вищесказаного

Власне кажучи, при виборі морозильного ларі звертайте увагу на те, з якою метою Ви будете використовувати даний агрегат. Дотримуйтесь наших порад, і сміливо купуйте найкраще холодильне обладнання.
Пам'ятайте, що той хто обирає завжди правий, а хто сумнівається - завжди зі збитками.
Так що, не сумнівайтеся - обирайте!
Фахівці підприємства «Олегія» допоможуть Вам підібрати найоптимальніший варіант. Ми знаємо, як повинен працювати Ваш бізнес. Наше обладнання - це запорука Вашого успіху!
 
morozilnui lar