Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.

RGV

Компанія RGV працює в Італії більше 30 років. 6000 кв.м. площі фабрики вистачає, щоб мати зональність у напрямку роботи і займатися як дизайнерською роботою, так і складанням. Устаткування на 100% зроблено на території Італії, тут приймають індивідуальні заявки, виходячи з вимог і умов роботи замовника. Слайсерів налічується вже понад 60 модифікацій з різними характеристиками для виробництв і з метою застосування в побуті.

Особливості та переваги обладнання RGV


Обробка методом анодного окислення дозволяє матеріалу, який став основою всіх апаратів, литому алюміній, підвищити свої цінні якості. Таке обладнання - набагато міцніше і згодом застосовується при роботі з великою кількістю продуктів.
Сири, ковбаса, овочі ріжуться саме слайсера, що підвищує швидкість і якість обробки продукції. Обслуговування високої якості підвищує рівень продажів. Тому чим «їстівні» виглядає блюдо і більше варіантів послуг запропонують в точках продажів продуктів харчування, тим більше шансів розширити кількість постійних клієнтів. Виходячи з вище викладеного, сферою застосування будуть:
харчоблоки сфери ХоРеКа;
фаст фуди і ресторани швидкого харчування;
середні і великі продуктові магазини.
Слайсери RGV, випущені в основних серіях Dolly, Lusso, Kelly, відрізняються довговічністю використання і надійністю застосування завдяки механізму охолодження двигуна. Тривалі навантаження такого обладнання - не страшні.
Відмінною рисою цих слайсерів залишається точність нарізки. Причина - використовувані в конструкції професійні ножі. Лезо з хромованою стали дозволяє за вказаними параметрами швидко нарізати той вид продуктів харчування, до якого підходить дана різновид ножів. Регулятор товщини нарізки дозволить вам отримати «на виході» скибочки тонкі або до 14 мм завтовшки.
Якщо слайсер від RGV призначається для роботи з м'якими сирами, значить, в комплекті обов'язково будуть ножі зі спеціальним покриттям. Тефлон, який можна застосовувати в даному випадку, перешкоджає прилипанню сиру до нарізної частини. Знімне заточувати пристрій допоможе завжди зберігати кромку ножа гострою. Для безпеки застосування в комплекті до дискових ножів завжди йдуть захисні кожухи.
Сайт заводу Олегія пропонує клієнтам тільки якісне і професійне обладнання.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Слайсер RGV Lusso 25 GL
Корпус - полірований алюміній. Ніж - нержавіюча сталь. Механізм для заточування ножа, діаметр ножа..
13101
Податок на обмін: 13101
Слайсер RGV Lusso 275 / S
Корпус - полірований алюміній. Ніж - нержавіюча сталь. Сумний механізм для заточування ножа, діаме..
18117
Податок на обмін: 18117