Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.

Restoitalia

Італійська компанія Restoitalia працює над випуском обладнання більше 50 років. Значний термін для розвитку технологій і накопичення власного досвіду. При спробах економії багато великих підприємств звернулися за дешевою робочою силою і навіть будують заводи в Китаї або країнах Азії. Виробництво Restoitalia розташоване виключно на італійських землях, тому головна перевага обладнання цієї торгової марки, вища якість при невисокій ціні за європейськими мірками, залишається незмінним.

Види обладнання і сфера застосуванняАсортимент техніки компанії підкорить серце і гаманець будь-якого підприємця, який зайнятий випуском і продажем якісної піци. Тут - справжній рай якісного обладнання у вигляді:
овочерізок (шинкування і нарізка таких продуктів як овочі, шоколад, фрукти, сир пройде набагато швидше й ефективніше);
тістомісильного обладнання (тут використовуються машини спірального типу, які можуть бути фіксованими і зануреними, але обов'язково виготовленими з нержавіючої сталі);
Тісторозкаточні машина (в основному - для виготовлення пасти, піци, чебуречний тесту і для пельменів. Мають відмінні характеристики у вигляді високої продуктивності і потужності з корпусами з «нержавійки». Оснащення у вигляді полімерних валів з регульованою товщиною і ножна педаль значно полегшують роботу за цим обладнанням);
печей (можуть бути електричними і газовими, але обов'язково відповідають нормам стандартизації, якісними, довговічними, стильними. Відмітна особливість даного обладнання в тому, що всі серії, за винятком Retro Small, працюють при підвищеній температурі до 500 градусів. Печі мають одну або дві камери . Матеріал виробів - високоякісна нержавіюча сталь, як і в іншій техніці компанії Restoitalia).
В обладнанні італійського виробника всі механізми для роботи, дотичні з продуктами харчування, виконуються виключно з литого алюмінію. Призначаються для використання в кондитерських, піцеріях, фаст фудах і в представництвах готельно-ресторанного комплексу.
Сайт заводу Олегія пропонує техніку Restoitalia. Ціна на неї часто нижче китайського обладнання, а якість виконано виключно на високому рівні. До недавнього часу продукція цієї компанії, затребувана в Європі, не була представлена ​​на вітчизняному ринку.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Тісторозкатка Restoitalia SPR 40
Тісторозкаточні електрична машина Restoitalia SPR 40 призначена для розкочування крутого тіста для ч..
34952
Податок на обмін: 34952
Тісторозкатка електрична Restoitalia SPR 30
Тісторозкаточні електрична машина Restoitalia SPR 30 призначена для розкочування крутого тіста для ч..
28576
Податок на обмін: 28576