Русский Ukrainian English
063 686-23-89
057 780-57-30
050 303-40-24
098 930-74-54
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
info@olegiya.com.ua
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.

ORVED

Професійне пакувальне обладнання для підприємств громадського харчування італійської я фірми ORVED відома многоу. І основна причина такого явища є якість продукції, що випускається. Використовуючи сучасні технології в проектуванні і виробництві компанія ORVED займає одне з провідних місць у реалізації пакувального обладнання в Європі.
 

ОБЛАДНАННЯ ORVED -Секрет ідеального ЗБЕРІГАННЯ ПРОДУКТІВПрофесійне обладнання ORVED славиться своєю надійністю, оригінальністю і функціональністю. Вона виконана з міцних і довговічних матеріалів. Кожна модель даної ТМ повністю відповідає високим стандартам і якості. Компактність і ергономічність - це незаперечні переваги продукції італійської компанії ORVED.
Важливо, що пакувальне агрегати ORVED дозволяють швидко і легко запаковувати величезна кількість продуктів. Вони зручні і прості в експлуатації. Герметична упаковка максимально довго зберігає презентабельний вигляд і корисні властивості всіх товарів. Використання таких технологій мінімізує втрати виробництва і економить час робочого персоналу.
 

Асортимент обладнання ORVEDКомпанія ORVED вважається одним з кращих виробників пакувального обладнання в світі. Вона радує споживачів яскравими новинками і низькими цінами. Асортимент товарів бренду ORVED представлений наступними категоріями:
 вакуумні пакувальники;
 термоупаковачние машини;
 пакети для вакуумної упаковки;
 вакуумні контейнери;
 аксесуари (пробки, вакуумні трубки для пляшок та інші речі).
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Вакуумний пакувальник камерний Orved Lerica C254
Упаковка продуктів харчування в спеціальні герметичні пакети з кожним днем ​​набирає все більше попу..
1
Податок на обмін: 1
Вакуумний пакувальник камерний Orved VM 16
Вакуумні пакувальники необхідні для складання продуктів харчування в спеціальні пакети без повітря і..
1
Податок на обмін: 1