Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.

MASTRO

MASTRO - НОТКИ ІТАЛІЇ НА ВАШІЙ КУХНІ


Компанія Mastro - це італійський виробник високоякісного електромеханічного та теплового обладнання для закладів громадського харчування. Надійність, оригінальність і простота експлуатації - відмінні риси продукції даного бренду.
 Компанія Mastro порівняно недавно вийшла на світовий ринок професійної кухонної техніки, але це не заважає їй підкоряти серця мільйонів споживачів. Вона ретельно проводить комп'ютерне тестування всіх приладів, тому вироби фірми Mastro славляться довговічністю і безпекою. Такі агрегати повністю відповідають світовим стандартам і нормам якості.
 

Устаткування Mastro - нове рішення старих проблемАсортимент кухонного обладнання ТМ Mastro досить великий. Будь-яка професійна кухня може бути повністю обладнана технікою цієї компанії. Найпопулярнішими і затребуваними агрегатами фірми Mastro є:

печі для піци;

електросупніци;

млинниці;

міксери для приготування коктейлів;

грилі саламандра;

теплові вітрини;

роликові вапо-грилі;

електросупніци;

сиротеркі;

Льодокришителі;

куттери;

сокоохолоджувачі;

подрібнювачі;

електрокип'ятильники і т.д.
 

Переваги техніки Mastro
Кухонні агрегати компанії Mastro повністю відповідають високим запитам клієнтів. Вони досить прості в обслуговуванні, економічні та виконані з екологічно безпечних матеріалів.
Техніка Mastro - незамінний і універсальний помічник кухаря. Вона береже сили робочого персоналу і значно полегшує процес готування. Дивовижні кулінарні творіння - це очікуваний результат взаємодії кулінара з приладами ТМ Mastro. Функціональність і надійність такого обладнання підтверджена позитивними відгуками безлічі покупців.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Електросупніца MASTRO SKZ 12
Електросупніца MASTRO SKZ 12 - професійне обладнання для кухні громадського харчування. Даний тип об..
3795
Податок на обмін: 3795