Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.

Krupps

KRUPPS - НОТКИ ИТАЛЬЯНСКОГО ШАРМУ І ЯКОСТІ
Компанія Krupps вже більше 40 років підкорює серця споживачів. Вона виробляє надійне, довговічне і функціональне обладнання. У 1974 році фірма отримала премію в сегменті промисловості та експорту. З цього часу вона не здає свої позиції. Світове визнання ТМ Krupps отримала в 1987 році. Компанія розробила спеціальну систему «clean water washing», яка дозволила покращити виробничі можливості посудомийних машин.

 Krupps - ефективне кухонне обладнання
Продукція торгової марки Krupps відрізняється високою якістю, оригінальним зовнішнім виглядом і економічністю. Вона виконана з найбільш кращим матеріалів і комплектуючих деталей. Простота експлуатації, зносостійкість і міцність - це незаперечні переваги даної техніки.
Кухонне обладнання Krupps є втіленням мрії власників бізнесу, пов'язаного зі сферою громадського харчування. Воно економить час і сили робочого персоналу. Енерговитратність таких приладів зводиться до мінімуму.

Посудомийні машини Krupps
Найпопулярнішими агрегатами компанії Krupps є посудомийні машини. Вони зарекомендували себе, як ідеальні помічники на кухні. Інноваційні технології, які застосовуються у виробництві цього обладнання, дозволяють створювати універсальні і екологічно безпечні «чудо-пристрою» для миття посуду.
Асортимент посудомийних машин ТМ Krupps дуже різноманітний. Найбільш поширеними і затребуваними вважаються установки фронтального і купольного типів. Вони має різну потужність, але зі своїми функціональними обов'язками справляються однаково добре. Важливо, що деякі моделі даного обладнання можуть обслуговувати до 60 касет з посудом всього за 1 годину. При цьому такі агрегати чудово працюють в режимі циркулюючого миття і ополіскування.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Посудомийна машина Krupps K1100E
Яка мийна система є втіленням європейської якості, функціональності і надійності? Відповідь на це пи..
93153
Податок на обмін: 93153
Посудомийна машина Krupps C432
Посудомийна машина, висота 295 тарілки ММ, ДОВЖИНА 2 хв циклу, 2 кошика для склянок, 1 тримач для пр..
37950
Податок на обмін: 37950
Посудомийна машина Krupps K540E
Опис посудомийної машини Krupps K540E Посудомийна машина - один з основних елементів на великих кух..
52140
Податок на обмін: 52140