Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.

HOLEK

Прасувального обладнання HOLEK
Чеська компанія HOLEK є відомим і популярним виробником прасувального обладнання. Вона почала свою діяльність в 1990 році в місті Брно. З моменту свого заснування підприємство швидко і впевнено набирає обертів. Воно активно розвивається, вдосконалюється і стає затребуваним.
Продукція компанії HOLEK відома багатьом країнам Європи. Вона легко підкорила серця мільйонів споживачів. Доказом всього цього служить той факт, що починаючи з 2008 року, фірма HOLEK випустила понад 12500 одиниць прасувального обладнання. Щорічно компанія збільшує обсяги продажів і займає лідируючу позицію в своєму сегменті ринку професійної прасувальної техніки.
Хочемо зазначити, що HOLEK - це великий виробник прасувальних машин і комплектуючих деталей до них. Товари цього бренду застосовуються в різних закладах громадського обслуговування, а також, на промислових підприємствах.
 

Ключові особливості обладнання компанії HOLEK
Відмінними рисами обладнання HOLEK вважається:

висока якість кожного виробу;

тривалий термін служби;

надійність;

лаконічний і оригінальний дизайн.

Компактні прасувальні машини легко виконують свої функції, і не займаю багато місця. Вони мають максимальну продуктивність і функціональність. Важливо, що прасувальні агрегати, які має складну конструкцію зручно зберігати, навіть в невеликих приміщеннях. Довговічність і простота експлуатації - незаперечні переваги техніки компанії HOLEK.
Прасувальні обладнання даної торгової марки повністю відповідає всім стандартам безпеки і гігієни. Воно суттєво економить час робочого персоналу та підвищує ефективність трудового процесу на підприємстві.
Від цього виробника товарів немає.