Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.

Fama

М'ясорубки «Fama»


 
М'ясорубки «Fama» з Італії спроектовані з урахуванням необхідності у великій продуктивності на професійних кухнях (бари, кафе, ресторани, їдальні громадського харчування і т.д.).
особливості будови

Щоб оптимізувати роботу в гарячих цехах, довго і з радістю експлуатувати м'ясорубки, створено обладнання фірмою «Fama», яке допомагає працювати без втрати якості з великими обсягами.
Особливо вплинули на якість:
виконання деталей з нержавіючої сталі;
розміри воронки для завантаження продуктів, яка відповідає міжнародним стандартам;
ножі з функцією самозатачіванія.

Комплектації та функції


У цій техніці виділяють 2 категорії:
комплектація з ½ Унгер, куди входять підрізання решітка, двосторонній ніж, використовуваний для подрібнення, і решітка з 3 мм отворами;
повним Унгером називають комплект, куди входять підрізні грати, два ножі з двостороннім заточуванням, а також 2 решітки, отвори в яких рівні 3 і 5 мм.
М'ясорубки «Fama» - краще, що можна придумати для професійної кухні з метою подрібнення продуктів з м'яса оперативно і якісно.
У процесі використання обладнання, йому не страшні корозії, деформація, створення хімічних реакцій з продуктами. Ваш механізм завжди буде захищений від впливу зовнішніх силових навантажень, пошкоджень та інших факторів.

Пропозиція від Олегії


Асортимент, представлений декількома м'ясорубками, на сайті заводу технологічного обладнання, буде поповнюватися. При цьому вартість завжди буде конкурентоспроможною.
Наповнюючи технікою і грамотно використовуючи простір в виробничих харчових цехах і столових, вибирайте краще. Придбати хороше якісне обладнання - значить, отримати дивіденди в майбутньому завдяки якісній продукції та терміну використання.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
М'ясорубка Fama FTS127E (220)
М'ясорубка з системою Enterprise, корпус - нерж. сталь Продуктивність - 200 кг / год, 1400 об /..
22473
Податок на обмін: 22473
М'ясорубка Fama FTS136UE (380)
Професійна електрична м'ясорубка FAMA FTS136UE використовується для отримання великого обсягу фа..
31020
Податок на обмін: 31020