Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.

Everest

ОБЛАДНАННЯ EVERESTБільше 40 років продукція компанії Everest підкорює серця мільйонів споживачів. Кухонне обладнання даної торгової марки експортується в багато країн світу. Воно дозволяє кулінарові творити вишукані і неповторні страви. Надійність, висока якість і оригінальний дизайн є відмінними рисами техніки Everest.
Устаткування Everest має високу функціональність і продуктивність. Воно досить просте в обслуговування та експлуатації. Практичність, довговічність і безпека - це невід'ємні переваги техніки ТМ Everest.

Електромеханічне обладнання EverestНайпопулярнішими і затребуваними електромеханічними агрегатами компанії Everest є м'ясорубки. Вони виготовлені відповідно до новітніх технологій виробництва кухонного обладнання. Функціональність і практичність цих приладів перевірена роками. Без цих агрегатів не обходиться жодна професійна або домашня кухня.
М'ясорубки даної торгової марки виконані з нержавіючої сталі. Вони легко подрібнюють різні сорти м'яса, а також, інші харчові продукти. Важливо, що такі «диво-машини» істотно заощадять час персоналу і збільшують обсяги виконаної роботи. Всі деталі м'ясорубки легко розбираються, тому гігієнічна обробка агрегату не завдасть жодного клопоту.
Електромеханічне обладнання Everest широко використовується в ресторанах, готелях, магазинах, супермаркетах і різних закладах громадського харчування. Воно зручне, багатофункціональний і потужний. Якість м'ясорубок компанії Everest відповідає всім нормам і стандартам.
Завдяки професійному кухонного обладнання Everest процес готування стане не тільки швидким, але і приємним. Ідеальні кулінарні шедеври - це те, що Ви отримаєте, використовую техніку ТМ Everest.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
М'ясорубка Everest TC 8
Одним з провідних фахівців у виробництві електричних професійних м'ясорубок є італійська фірма E..
11730
Податок на обмін: 11730
М'ясорубка Everest TC 12 E (220)
М'ясорубка Everest настільного типу серії TC 12E (220) застосовується для перекручування м'я..
18209
Податок на обмін: 18209
М'ясорубка Everest TC 12 U (220)
Електрична м'ясорубка Everest TC 12U (220) відноситься до професійного кухонного обладнання, яке..
21585
Податок на обмін: 21585
М'ясорубка Everest TC22E (380)
Професійні м'ясорубки італійської фірми Everest серії TC 22 E зможуть перекрутити будь-який вид ..
20903
Податок на обмін: 20903