Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.

COOLEQ

COOLEQ-виробник холодильного обладнання.


 
 
Якщо в пошуку технологічного холодильного обладнання від Cooleq потрапили на наш сайт, вам дуже пощастило. Дилерські ціни і оплата частинами створять кожному прийнятні умови для облаштування робочих місць на підприємстві.
Вузька спеціалізація допомагає випускати кращі:
шафи шокової заморозки;
льодогенератори.
Це обумовлено оснащенням виробництва компанії Cooleq обладнанням від фірм з Європи, виконаних при використанні сучасного технологічного процесу.
Устаткування Cooleq випускається в кількості 400 000 на рік, що дозволяє компанії утримувати постійні позиції на світовому рівні.
Будь-фаст-фуд або магазин, де є широкий асортимент напівготової продукції, повинен мати подібне обладнання. У ньому також потребують ресторани і підприємства, готельні та розважальні комплекси.

Пропозиції від заводу Олегія.Вирішивши заощадити витрати від закупівлі обладнання Cooleq, ви робите правильний вибір. Збільшені терміни зберігання продуктів позначаться на економічній ефективності. А прийнятна вартість на сайті українського виробника приємно здивує. Тут можете підібрати і інше обладнання для бару чи ресторану.

COOLEQ - один з важливих постачальників холодильного обладнання з Китаю (Cool Equipment). Володіючи чудовим європейським обладнанням і комплектуючими COOLEQ випускає до 400 тисяч одиниць виробів на рік. Асортимент продукції великий і включає в себе: кондитерські вітрини, льодогенератори, морозильні столи, сокоохолоджувачі, шафи шокової заморозки, холодильні столи, барні холодильники. Купуючи холодильне обладнання COOLEQ в інтернет магазині "Олегія" ви отримаєте досконале обладнання за доступною ціною з гарантійним і після обслуговуванням в стислі терміни.


COOLEQ - один з важливих постачальників холодильного обладнання з Китаю (Cool Equipment). Володіючи чудовим європейським обладнанням та комплектуючими COOLEQ випускає до 400 000 одиниць виробів на рік. Асортимент продукції великий і включає в себе: кондитерські вітрини, льодогенератори, морозильні столи, сокоохолоджувачі, шафи шокової заморозки, холодильні столи, барні холодильники. Купуючи холодильне обладнання COOLEQ в інтернет магазині "Олегія" ви отримаєте досконале обладнання за доступною ціною з гарантійним і після обслуговуванням в стислі терміни.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Шафа шокової заморозки Cooleq CQF-10
Шафи шокової заморозки встановлюються і використовуються в закладах, де необхідно в найкоротші термі..
115701
Податок на обмін: 115701
Шафа шокової заморозки Cooleq CQF-5
Для миттєвого охолодження і подальшої заморозки використовують шафа шокової заморозки Cooleq CQF-5. ..
83511
Податок на обмін: 83511
Льодогенератор автономний Cooleq ZB-15AP
Автономний льдогенератор фірми Cooleq ZB-15AP застосовується для приготування льоду в великій кілько..
7775
Податок на обмін: 7775