Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.

Bianchi (Италия)

BIANCHI - італійський виробник стильної і надійної сантехніки

Далекий 1977 рік став знаковим для італійця Франческо Б'янки. Якщо Ви запитаєте: «Хто ця людина?», То ми відповімо, що Франческо Б'янко - засновник компанії BIANCHI. Саме в цьому році він «подарував життя» своєму дітищу. Почалося все з виробництва ПВХ шлангів для душа і ручних лійок. Потім підприємство стало випускати вентильні і одноричагові змішувачі. На сьогоднішній день BIANCHI є лідером у виробництві високоякісної сантехніки. Продукція даного бренду затребувана і популярна у всьому світі. Вона відрізняється функціональністю і унікальним дизайном.
Змішувачі ТМ BIANCHI - це бездоганне поєднання практичності та оригінальності. Вони підтримують ідеальний баланс між стилем і інноваціями. Всі вироби ретельно тестуються. Вони повністю відповідають європейським стандартам і нормам якості.

Продукція BIANCHI

П'ять років гарантії - жирний плюс змішувачів торгової марки BIANCHI.
Так ... Довговічність цієї сантехніки перевірена роками і вимогливими споживачами. Асортимент товарів італійського бренду включає в себе різні види змішувачів і комплектуючі для ванни, біде, умивальників, а також, душа.
Хочеться відзначити, що для виготовлення кранів BIANCHI використовуються найкращі матеріали. Картриджі угорської фірми KEROX Ltd. і міцне нікель-хромове покриття роблять свою справу. Змішувачі BIANCHI - стильні, надійні і доступні.
Від цього виробника товарів немає.