Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.

   


  

Як купити хорошу соковижималку і залишитися задоволеним?

Як купити хорошу соковижималку і залишитися задоволеним?
2017-05-26
Соковижималка є незамінним агрегатом на професійній кухні. Звичайно ... З цим не посперечаєшся. Адже хто не любить свіжовичавлений фреш ?! Такий напій не тільки додасть сил, вгамує спрагу, але і порадує смакові рецептори найпримхливішого гурмана. Тому, підходити до вибору даної техніки потрібно ретельно. Отже, щоб отримати максимальну користь від покупки соковижималки, зверніть увагу на наступні характеристики:
 • тип обладнання;
 • матеріал корпусу і сітки;
 • кількість швидкостей;
 • резервуар для соку;
 • додаткові параметри.

sokovizhimalka
Тип соковижималки

Перше, що потрібно врахувати, купуючи соковижималку, - це її «призначення». Що, Ви здивувалися? Не варто. Навіть у такого аппарату є своя місія і далеко не одна ...
Ось, наприклад: соковижималка для цитрусових може переробляти плоди тільки цитрусових дерев (апельсини, лимони, мандарини, грейпфрути) і все. Вона проста в використання і відносно недорога. Компактність і легкість гігієнічної обробки - це невід'ємні переваги такого агрегату. Дане обладнання найчастіше застосовують в барах і клубах - там, де потрібно швидко подати клієнту тонізуючий фреш або коктейль.
Наступний вид соковижималок своєю назвою дозволяє нам зрозуміти, що «здатний на багато чого». Звичайно, ви праві! Це універсальна (відцентрова) соковижималка. Вона призначена для будь-яких овочів і фруктів. Це обладнання має складну конструкцію, і відповідно, коштує дорожче ніж «цитрусові давилки».
Не любите довго чекати - тоді відцентрова соковижималка для Вас! Тільки, є і зворотна сторона медалі - швидкість вичавлювання, не завжди відповідає якості соку, кілька піни і макухи може потрапляти в напій. Отже, естетичний вигляд фрешу не завжди на висоті.
Комбінована соковижималка - це агрегат, який поєднує у собі функції двох вище перерахованих типів. Іноді, вона може похизуватия такими додатковими можливостями, як нарізка овочів або змішування рідин. Вразило? Ясна річ ... Ось, тільки є маленька проблема: зустрічається таке обладнання досить рідко і коштує дуже дорого. Буде простіше і дешевше купити дві соковижималки (цитрусову та універсальну), ніж комбіновану.
Шнекова соковижималка за принципом роботи нагадує м'ясорубку. Вона складається з шнекового вала і сіточки. По суті, сік виходить шляхом холодного віджиму або преса. Продуктивність даного агрегату вище, ніж у будь-якого іншого. Він видавлює сік з фруктів, овочів, ягід і плодів з кісточками. Напій, отриманий за допомогою шнекової соковижималки, збагачений великою кількістю м'якоті, а також, не втрачає корисні властивості. Зауважте, що таке обладнання в силу своєї функціональності, технологічності і результативності досить дороге.

kypit sokovizhimalky
Матеріал корпусу і сітки

Зазвичай, корпус соковижималки виготовлений із пластику або металу (нержавіючої сталі або алюмінію).
Устаткування з пластиковим корпусом - легке, недороге, оригінальне і просте в гігієнічній обробці. Мінус - низька міцність.
Устаткування з металевим корпусом - міцне, довговічне, але дороге і важке.
Професійні соковижималки краще купувати з металевою сіткою. Вони більш практичні і надійні. Пластикова сітка менш міцна. Але, вона цілком підходить апаратам для вичавлювання ​​цитрусів.

Кількість швидкостей

Стандартна кількість швидкостей коливається від 1 до 9. Для нормальної роботи агрегату досить 2-3 швидкості. Вичавлювати сік з м'яких фруктів краще на низьких швидкостях, а з твердих - на високих. Врахуйте, чим швидше ви тиснете сік, тим більше в ньому м'якоті.

Резервуар для соку

Свіжовичавлений сік не можна довго зберігати - він швидко псуватися. Тому обсяг резервуара для цього напою необхідно підбирати в залежності від кількості його споживання.
Врахуйте, чим більше резервуар, тим рідше доведеться відливати з нього сік. Оптимальний варіант для невеликих кафе і барів - соковижималка з резервуаром до 1 л.

sokovizhimalki olegiya
Додаткові параметри

Важливим критерієм вибору соковижималки є наявність додаткових функцій. До таких опцій відносяться:
 • реверс (характерний для цитрусових соковижималок; забезпечує двостороннє обертання насадки);
 • пінозбирач (дозволяє відокремити від рідини піну);
 • стискаючий механізм (спеціальний прес для більш сильного здавлювання фруктів);
 • система «капля-стоп» (дає можливість підняти носик соковижималки після завершення вичавки соку, запобігши розливання залишків напою на стіл);
 • захист від випадкового включення;
 • автоматичний викид м'якоті після віджимання.
Ну, ось ми і підійшли до кінця. Тепер, Ви сміливо можете вирушати за кращою професійною соковижималкою. Беріть на озброєння наші поради, і купуйте те, що дійсно варто Ваших грошей.