Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Ввиду нестабильного курса валют, просим
актуальные стоимости уточняйте
у менеджеров!
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ
Цена
от до
Производитель

Корзина товаров

СОКОВИЖИМАЛКИ
Соковижималка JAU J-800
Бренд: JAU
Соковижималка JAU J-800 це автоматична соковижималка французького виробництва. Її конструкція оптима..
Соковижималка С40-Robot Coupe
Бренд: ROBOT COUPE
Соковижималка проточного типу фірми Robot Coupe C40 призначена для приготування соків з твердих фрук..
Соковижималка J 100 ULTRA ROBOT COUPE (Франція)
Бренд: ROBOT COUPE
Найсмачнішим і корисним напоєм є сік. Більшість закладів громадського харчування мають його в с..

Професійна соковижималка

Соковижималка необхідна для віджиму різних видів фруктів, овочів, ягід. Після віджимання, відповідно, виходить сік. Соковижималки бувають трьох видів: автоматичні, напівавтоматичні та ручні. Встановлюються вони в барах, кафе, ресторанах. Існують як професійні так побутові соковижималки, які відрізняються своє продуктивністю, матеріалами виготовлення, а так само надійністю. Якщо Ви власник промисловості, пов'язаної з виробництвом свіжо-вижатих фруктів або овочів, то, безумовно, Вам необхідна соковижималка.

Види професійних соковижималок. Їх відмінності один від одного, переваги та недоліки

Як було сказано раніше, соковижималки діляться на: ручні, напівавтоматичні і автоматичні.

Напівавтоматичні та ручні соковижималки можна об'єднати в одну групу. Другий вид використовується не так часто. Цей прилад складається з конуса і ребер, зверху якого надівається тільки половинка фрукта. За рахунок доданої сили та сік видавлюється в спеціальну ємність. Напівавтоматичні моделі відрізняються лише тим, що даний конус обертається, в свою чергу значно полегшує весь процес вичавлювання.
Автоматичні соковижималки включають в себе набір ножів, що обертаються разом з тертками. Ці терки подрібнюють продукт і в процесі обертання ножів всю м'якоть, що знаходиться всередині, перетворюють в сік. Всі відпрацьовані скоринки, шкурки, макуха самостійно вилітають в спеціальну ємність, яка легко знімається і очищається. Деякі автоматичні соковижималки оснащені спеціальною системою відключення, в разі переповненого контейнера.
 У всіх соковижималок присутнє спеціальне ситечко, яке дозволяє фільтрувати сік від дрібної м'якоті. В основному всі промислові соковижималки виготовляють з якісної нержавіючої сталі, яка легко миється. Перед тим як вибрати і купити професійну соковижималку необхідно визначитися з об'ємом, який Вам необхідний для роботи апарату кожен день. Саме від цього необхідно починати свій вибір соковижималки.

У нас Ви можете придбати професійну соковижималку з гарантій від зарубіжних виробників з доставкою по Україні.