Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.

Abat

Abat - це не просто професійне кухонне обладнання. Ця торгова марка може похвалитися таким якісним обладнанням:
тепловим;
холодильним;
нейтральним;
торговим;
торгово-технологічним.
З даною фірмою вже знайомі в колишніх країнах СНД, Європи, Африки. Відповідність європейським стандартам, напрямок на концепцію сучасного стилю в дизайні робить її обладнання затребуваним.
Виробництво займає лідируючі позиції серед європейських фірм, поставляючи на ринок обладнання для професійних кухонь високотехнологічну продукцію. Кожен товар відповідає потребам клієнтів, маючи прекрасну якість і доступну вартість.


Вигода для підприємств громадського харчування від обладнання фірми AbatВсе вище перераховане обладнання застосовується в ресторанах, барах, кафе, дитячих садах, бістро, столових, ресторанах, лікувальних установах. Прекрасні характеристики забезпечені веденням в Abat власних розробок, а також постійним оновленням верстатів і матеріалів. Новаторські рішення і відповідність якості згідно стандартизації ISO 9001 допомагають досягненню найкращих результатів, що, як і прибуток клієнтів є концепцією кожної окремо взятої розробки.
Дане обладнання - це завжди:

висока якість виготовлення;

розширюється номенклатура;

великі обсяги виробництва;

простота використання;

надійність.

Якщо бажаєте комплексно обладнати одне із зазначених приміщень, звертайтеся. Досвід роботи у вигляді сервісів дозволив відкоригувати на виробництві проекти. Це дозволило випускати безліч різного устаткування, яке затребуване в сучасному світі. Як партнер відомої торгової марки Abat, сайт заводу технологічного обладнання Олегія пропонує вдалий асортимент по вдалою ціною.
Від цього виробника товарів немає.