Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.

     


    

Що вигідніше купити: індукційна плита або електрична?

Що вигідніше купити: індукційна плита або електрична?
2017-05-03

Описание: E:\ВСЁ ДЛЯ РАБОТЫ\СТАТЬИ\картинки для статей\ce16f689ed177885441cc1b0e450afd4.jpgОписание: E:\ВСЁ ДЛЯ РАБОТЫ\СТАТЬИ\картинки для статей\ЭП-6П_enl.jpg

Дорогі читачі, зараз Ви станете свідком на цікавий поєдинок між індукційної та електричної плитою. Цей батл відкриє нам голу правду про те, яка для варки поверхня краще. Отже, приступимо ...
 
    
Першою на ринг виходить традиційна електрична плита. Вона відома нам ще з далекого ХІХ століття. У той час це було досить примітивне пристрій, який не відрізнялося високою безпекою. Воно дуже сильно нагрівалася і вважалося одним з найпотужніших побутових електроприладів. З тих пір дане обладнання вдосконалювалося і стало більш комфортним у використанні. Завдяки електроплит ми може готувати смачні страви, які з легкістю підкорюють серця гурманів.
Суперницею електричної плити стала індукційна варильна поверхня. Така техніка виглядає дуже стильно. Індукційна плита має безліч програм приготування їжі. Вона економічна і практична.

Велика різниця…


Незважаючи на те, що індукційна плита є «сородічкой» електричної, все ж їх прийнято розділяти на два окремі види.
Найголовніша відмінність даних варильні поверхні полягає в принципі нагріву.
Будь-яка, навіть сама просунута електроплита, розігрівається від дії електричного струму. Струм проходить через нагрівальний елемент, розжарити його. Таким чином, нагрівається конфорка і віддається тепло посуді. Щоб Ви не поставили на плиту, все розігріється.


Описание: E:\ВСЁ ДЛЯ РАБОТЫ\СТАТЬИ\картинки для статей\Посуда-Tefal.jpg


Індукційна плита працює зовсім по-іншому. Сама конфорка не нагрівається. Під склокерамічною поверхнею плити вбудована котушка, яка створює магнітне поле. Завдяки цій котушці і високочастотного електричного струму відбувається процес нагрівання посуду. Зауважте, що посуд повинна бути спеціальної, прості каструлі та сковорідки не пройде.
 
Виходячи з того, що індукційна і електрична плити нагріваються по-різному, вони відрізняються і по кількості спожитої електроенергії. Індукційна панель «їсть» на багато менше електрики, ніж електроплита.
Ще одним плюсом індукційної панелі є швидкість нагріву. Поки електрична варильна поверхня розігріється, індукційна вже нагріє їжу.
Ну що ж ... Два очки на користь індукційної плити. Давайте, продовжимо поєдинок ...
До головних недоліків індукційною поверхнею поверхні відносяться висока ціна і шум. Звичайно, дані прилади коштують дорожче, ніж звичайні електричні, адже вони технологічні та надійні. Також, не слід забувати про те, що такі плити трохи шумлять. Цей шум йде від вентилятора, який охолоджує прилад. Якщо плита перегріється, то вона просто відключиться. Отже, «голосистий» вентилятор нікуди не дінеш.
Отже, тепер рахунок зрівнявся ... Два-два. Йдемо далі!
Індукційна варильна поверхня безпечніше, ніж будь-яка інша. Вона не включиться, поки посуд не займе хоча б 70% конфорки. Важливо, що в процесі роботи до плити можна доторкнутися, не отримавши при цьому опік.


 
 
 
 

Що ж може відповісти електроплита на цей рахунок?


 По-перше, звичайна електрична варильна поверхня більш інерційна. Вона довше розігрівається, а й довше остигає. Зауважте, на такій плиті можна приготувати ще щось, навіть тоді, коли електрику вже не надходить до приладу.
По-друге, модельний ряд даного обладнання, досить великий. Кожен бажаючий може підібрати для себе, яка підходить по конфігурації, електроплиту.
Тепер подивимося ... Електрична панель перемагає, але це не надовго.
Індукційна плита відрізняється високою функціональністю. Вона створює максимально комфортні умови готування. Якщо встановити спеціальну програму, то молоко ніколи не википить, а засмажкою не згорить. Таким чином, процес приготування їжі перетворюється в одне суцільне задоволення.
І знову нічия ...
 

Робимо висновки ...


На сьогоднішній день, говорити про те, що якась плита краще, не слід. Хтось звик користуватися старою «доброю» електроплитою, а хтось віддасть перевагу інноваційному пристосуванню.
Втім, є альтернатива - придбати плиту, на якій розміщено декілька, різних за принципом роботи, конфорок. Спробуйте таке обладнання в справі, а потім сміливо вирішуйте, ніж Вам зручніше користуватися.
Але головне не забувати яке б обладнання ви не вибрали. Хто виробник? І хто продавець. Якщо ви купуєте не у прямих виробників, то значить, готові віддати частину суми зверху. У цьому є резон, якщо даються додаткові послуги або кращі умови угоди. При покупці обладнання з-за кордону, є можливість, не отримати кваліфіковану допомогу при поломці товару і очікувати тривалий час на заміну агрегату. Купуючи у виробника тієї країни де ви живете, ви відразу вирішуєте ці всі питання і не знаходите додаткових проблем.
Компанія «Олегія» пропонує Вашій увазі широкий асортимент кухонного обладнання. Вигідні ціни, висока якість обслуговування, приємні бонуси і гарячі знижки - це маленькі сюрпризи, якими ми готові радувати Вас. Стислі терміни, індивідуальний підхід до кожного покупця, зручна доставка, гарантійне і післягарантійне обслуговування - наші стандартні опції.
Наше обладнання - Ваш успіх!