Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.

   


  

Поради для новачків: як правильно вибрати льдогенератор?

Поради для новачків: як правильно вибрати льдогенератор?
2018-04-11
Як не крути, більшість закладів громадського харчування і торгових підприємств не можуть обійтися без льодогенераторів. Звичайно, адже обладнання, яке виробляє лід незамінне там, де необхідно правильно зберігати свіжу або морожену рибу, м'ясо, морепродукти та інші ласощі. Так що, льодогенератори - завжди важливі і потрібні! Вони використовуються в барах, кафе, ресторанах, супермаркетах і т.п.
Дорогі читачі, в даній статті ми розповімо Вам про те, які бувають льодогенератори і як без проблем вибрати настільки важливе обладнання. Тому, скоріше приймайте зручне положення і поїхали ...

ystroistvo ledogeneratora
Принцип роботи льодогенератора

Будь-який льодогенератор працює за єдиним принципом. За рахунок спеціальної помпи вода під напором проникає в випарник, де поступово намерзає. Найчастіше, випарник виготовляється з міді або сталі. Розташування (в більшості випадків) - вертикальне. Вода стікає зверху вниз, заповнює формочки і в них замерзає. Потім, намерзлі шматочки льоду (кубики або пірамідки) під впливом гарячої пари відколюються і збираються в певному відсіку (бункері). Щоб стабільно підтримувати задану температуру випарника передбачено компресор. Він є серцем льодогенератора. Від його якості і функціональності залежить продуктивність апарату. Гранули та лусочки льоду виробляються за допомогою ножів. У міру наповнення бункера загоряється індикатор, який показує кількість готового продукту.

Види льодогенераторів

Льодогенератори бувають найрізноманітніші. Вони діляться за наступними критеріями:

За формою виробленого льоду:
 • кубикові льодогенератори (лід у формі пірамідки, пальчиків, кубиків тощо);
 • лускаті льодогенератори (лусочки льоду товщиною близько 2 мм);
 • льодогенератори гранульовані (гранули діаметром до 10 мм).
За типом установки:
 • напольні;
 • настільні.
ledogenerator
За типом охолодження:
 • установки з повітряним охолодженням (використовуються там, де є обмежені водні ресурси і нестабільний тиск води; дані агрегати вимагають багато місця, їх потрібно встановлювати на відстані не менше 700 мм від стіни);
 • апарати з водяним охолодженням (дане обладнання можна підставити прямо до стіни або вмонтувати в барну стійку; вони компотні і економні в плані споживання електроенергії; відрізняються бездоганною стабільністю роботи в спекотний період року; мінус - споживає багато води);
За типом подачі води:
 • стаціонарні (підключаються до водопроводу і вимагають установки спеціальних пом/якшувачів води і фільтрів);
 • автономні або заливного типу (подача води здійснюється шляхом її заливу в спеціальний відсік).
За розміщення бункера для зберігання льоду:
 • агрегати з виносним бункером (мають велику продуктивність і займають багато місця);
 • установки з вбудованим бункером (компактні і малопродуктивні)
За своєю продуктивності:
 • агрегати з низькою продуктивністю (до 20 кг / добу.);
 • обладнання з середньою продуктивністю (50-150 кг / добу);
 • високопродуктивне обладнання (понад 150 кг / сут.)

vubor ledogeneratora
Правила вибору

Вибираючи льодогенератор, визначитеся з тим, для яких цілей він Вам знадобитися, а також, де Ви будете використовувати цю «морозильну машинку». Якщо Ви хочете придбати обладнання для невеликого кафе або бару, то Вам краще зупинитися на компактному агрегаті продуктивністю 10-15 кілограмів з стаціонарним типом подачі води і водних способом охолодження. Дана техніка хоча і не відрізняється високою продуктивністю, але вона досить економічна і зручна в експлуатації. Для торгових або промислових цілей, Вам знадобитися напольний льодогенератор продуктивністю не менше 100 кг / сут. Непоганим буде також наявність виносного бункера, виконаного з нержавіючої сталі. Що стосується форми виробленого льоду, то для закладу громадського харчування часто використовують льодогенератори, які створюють лід в кубиках або безформний (його застосовують для приготування різних напоїв), а для облаштування прилавків м'ясних і рибних магазинів Вам потрібен агрегат, що виробляє лускатий або гранульований лід.
Порада: Купуючи льдогенератор, не забудьте про пом'якшувач води і спеціальних фільтрах. Вони значно продовжать службу Вашого обладнання та вбережуть його від поломок.

kypit ledogenerator
Парочка слів на закінчення ...

Отже, Ви дізналися які бувають льодогенератори, як вони працюють і до чого слід придивлятися при виборі такого важливого апарата. Сподіваємося, Ви скористаєтеся отриманими знаннями на практиці і придбаєте найкращу модель даного обладнання. Також, ми хочемо нагадати Вам, що на сторінках нашого сайту Ви можете знайти все найнеобхідніше для комплектації власного закладу громадського харчування або торгового підприємства. Важливо, що фахівці ЗТО «Олегія» запросто підберуть для Вас надійну і якісну техніку на всі випадки життя. Ми працюємо для того, щоб у Вас було максимум клієнтів і мінімум проблем!