Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.

     


    

Планетарні міксери - найкращі помічники на професійній кухні

Планетарні міксери - найкращі помічники на професійній кухні
2017-04-13
Якщо Ви приділіть нам п'ять хвилин свого часу, то ми дамо Вам декілька корисних порад щодо вибору ідеального планетарного міксера для будь-якого громадського харчування. Отже, Ви згодні?
Тоді, поїхали ...
 


По-перше, планетарний міксер - це універсальне і незамінний кухонне обладнання. Він допомагає кухареві готувати дивовижне тісто, збивати крем або соус, перемішувати фарш і т.п.
По-друге, такий агрегат запросто справляється з великими обсягами продуктів. Висока функціональність, практичність і простота експлуатації - невід'ємні переваги даної техніки.
По-третє, планетарні міксери діляться на наступні класи:
 професійний;
 напівпрофесійний;
 побутової.

Професійні моделі цього обладнання призначені для кондитерських підприємств і різних закладів громадського харчування. Напівпрофесійні міксери використовуються в кафе, барах і міні-кондитерських, а побутові - застосовуються в домашніх умовах.
Шановний читач, так як нас цікавлять планетарні міксери, які можна експлуатувати в закладах громадського харчування, то ми не будемо зупиняти свою увагу на побутових агрегатах. Хай вибачать нас педантичні господині! На жаль, тема є тема ...
Рад багато не буває ...

Ну, що Ви готові почути першу підказку, адже вона обов'язково допоможе Вам визначитися з вибором планетарного міксера? Тоді не будемо тягнути час. Перш ніж придбати цей специфічний прилад, подумайте гарненько, для чого він буде використовуватися. Наприклад, в стандартну комплектацію насадок планетарного міксера входять:
 гак;
 віночок;
 лопатка.

Призначення гака - перемішування густого дріжджового тіста, а віночка - збивання яєць, суфле, мусів, кремів і т.д. Для виготовлення глазурі і начинок застосовується лопатка. Так що, дивіться самі, якщо Ви будете часто готувати щось з вищевказаного переліку, то міксер зі стандартною комплектацією Вам цілком підходить. Але, в тому випадку, коли Ви зібралися працювати з м'ясом, фруктами і овочами, тоді без додаткових насадок ніяк не обійтися.
 


Підказка друга


Не забувайте і про обсяги ...
 Якщо у Вас велике хлібопекарське виробництво, то планетарний міксер з об'ємом діжі в 65-100 літрів - саме воно. Для кафе і ресторанів підійдуть агрегати на 5-10 літрів.
Також, потрудіться дізнатися, з якого матеріалу виготовлена ​​чаша міксера. Бажано, щоб це була нержавіюча сталь. Зауважте, нержавіюча є міцним, надійним і практичним матеріалом. Отже, сталева чаша прослужить довше, ніж скляна.

Третя підказка


Важливим елементом будь-якого планетарного міксера вважається панель управління. Вона може бути механічною або сенсорної. Механічна панель - довговічна, а сенсорна - стильна. Тому, дивіться самі, що Вам подобається, то і беріть. Головне - комфорт.

 

Четверта підказка


У планетарному міксері повинен бути таймер на 60 хвилин, який подає сигнал або, ще краще, зупиняє роботу агрегату. Варто зазначити, що для приготування найскладнішого тесту знадобитися близько 30 хвилин. Так що, однієї години на циферблаті таймера Вам вистачить з лишком.
п'ята підказка
Ще однією особливістю, на яку варто звернути увагу, вважається вага міксера. Чим більше важить цей агрегат, тим менше він буде підстрибувати, гудіти і шуміти. Вага - це той показник, який гасить вібрацію міксера.
шоста підказка
 Звертаємо увагу, скільки швидкостей в міксері, і як вони регулюються? Пам'ятайте, від цього показника буде залежати якість збитого крему, соусу, тесту і т.д.
А наостанок ми Вам скажемо ...
Найкраща реклама товару - це його якість. Тому, не купуйте химерну рекламу, купуйте якісний товар! Дотримуйтесь наших маленьким радою і стаєте щасливим володарем першокласного планетарного міксера.