Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.

     


    

Переваги та недоліки спліт-системи POLAIR

Переваги та недоліки спліт-системи POLAIR
2017-05-17

Що таке спліт-система? Навіщо вона потрібна? Які у неї є переваги і недоліки?
Дорогі читачі, зараз ми спробуємо чітко і ясно дати відповіді на всі ці, і не тільки ці, питання. Сідайте зручніше, розслабтеся і не відволікайтеся. Ви готові? Тоді, ми починаємо!
Спліт-система є звичайним кондиціонером, який складається з двох частин: внутрішньої (випарника) і зовнішньої (компресора-конденсатора). Дві ці частини з'єднуються між собою за допомогою електропроводів і мідних труб. Випарник розміщується всередині приміщення. Він містить повітряний фільтр, змійовик і вентилятор. Зовнішній блок кондиціонера (компресор і конденсатор) встановлюється зовні. У компресорі знаходиться фреон. Він циркулює по мідними трубами і охолоджує повітря, який подається у випарник (внутрішній блок спліт-системи).Принцип роботи даного обладнання досить простий: з теплообмінника зовнішнього блоку по мідній трубі надходить фреон в теплообмінник внутрішнього блоку, де обдувається вентилятором. Вуаля! Холодне повітря готовий.
Спліт-системи POLAIR
Спліт-системи POLAIR представлені двома лінійками: Standard і Professionale. Вони включає в себе різні моделі комерційних низько- і середньотемпературних холодильних систем для промислових камер. Дане обладнання відрізняється високою якістю, функціональністю і надійністю.
У спліт-системах POLAIR застосовуються герметичні порошкові компресори і холодоагент R404. Як дросселирующего пристрою виступає капілярна труба. Терморегулятор - електронний блок управління.
Комплектація стандартної спліт-системи POLAIR складається з:
 компресорно-конденсаторного блоку заправленого сухим азотом;
 комплекту мідних труб в термоізоляції (5 метрів);
 дренажної труби (1 метр);
 воздухоохладителя заправленого сухим азотом.
Спліт системи POLAIR довговічні, безпечні, прості в монтажі і обслуговуванні. Вони проходять повне комп'ютерне тестування. Такі агрегати «не шумлять», і ціна на них «не кусається».
Спліт-система POLAIR
Яке обладнання ідеально підходить для охолодження повітря усередині холодильної камери? Вірно! Спліт-система POLAIR впорається з цим завданням на 5 +. Даний агрегат забезпечує ефективне охолодження камери об'ємом від 3 до 10,5 м³ Діапазон робочої температури від -5 до +10 ºС. Система випаровування конденсату - автоматична. Блок управління - електронний.
Плюс мінус…
Будь-яке обладнання має свої недоліки і переваги. Спліт-система POLAIR SM109SF не виняток. Почнемо з яскравих достоїнств цього агрегату.
1. Висока якість спліт системи.
Для виготовлення такого обладнання використовуються комплектуючі найнадійніших європейських виробників.
2. Простота експлуатації.
3. Компактність.
4. Можливість вивести зайве тепло і шум на вулицю.
Навіть найдорожчий компресор видає шум під час роботи. Але це не проблема для спліт-системи. «Гучна» частина обладнання виводитися на вулицю. Аналогічно справа йде і з зайвим теплом, яке виділяється агрегатом.
5. Можливість використання спліт-системи в умовах підвищеної запиленості.
6. Корпус обладнання стійкий до механічних пошкоджень і корозії.
7. Можливість установки опції «Зима-Літо».
Холодильний апарат з такою опцією можна експлуатувати на вулиці при температурі навколишнього повітря до -10 ºС.
8. Спліт-систему можна додатково оснастити пультом управління.
Отже, основні переваги даного агрегати Ви вже знаєте. Тепер розглянемо його недоліки.
1. Обмеження за місцем установки.
Відстань між зовнішнім і внутрішнім блоками не повинна перевищувати 5 метрів. Так, що «нічого дотягнемо» тут не прокотить.
2. Труднощі монтажу.
 


90% всіх проблем, які виникають під час використання спліт-системи, викликані неправильними установленням. Запам'ятайте, якість і термін служби холодильної системи визначається тим, наскільки правильно була проведена її установка.
Робимо висновки ...
Монтаж даного обладнання повинні проводити фахівці, які мають відповідну ліцензію, дотримуються інструкції, а також, застосовують спеціальні інструменти і техніку.
З зробленого аналізу можна зробити висновок, що спліт-система POLAIR буде хорошим вибором для тих, хто любить якість за прийнятні гроші. Але, вибір за Вами! Кондиціонери - вони, як і люди, - ідеальними не бувають.