Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
skr.olegiya@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ
Цена
от до
Производитель

Корзина товаров

ПЕЧІ СВЧ
Піч СВЧ Bartscher 610826
Бренд: Bartscher
Для швидкого приготування і розігрівання будь-яких страв зазвичай використовують НВЧ печі. Однією з ..
7150 грн.
Податок на обмін: 7150
Піч СВЧ Bartscher 610836
Бренд: Bartscher
СВЧ печі користуються великим попитом серед закладів громадського харчування. Одними з кращих вважаю..
6864 грн.
Податок на обмін: 6864
Піч СВЧ Fimar Easy Line MF914
Бренд: Fimar
Мікрохвильова піч з грилем. Обсяг 25 л Цифрове управління. Камера приготування і зовнішнє покритт..
8910 грн.
Податок на обмін: 8910
Піч СВЧ Fimar ME 1630
Бренд: Fimar
Мікрохвильова піч з нерухомим подом камери. Облицювання корпусу і камера - нержавіюча сталь. Ручне..
18942 грн.
Податок на обмін: 18942

Мікрохвильова піч СВЧ - необхідне обладнання на професійній кухні

СВЧ піч, як і все інше обладнання, працює за принципом мікрохвильових хвиль. Звичайне електромагнітне поле перетворюється в тепло і далі нагріває, поміщений всередину продукт. Нагрівання відбувається тільки в межах продукту, що неможна сказати про теплові або жарочні печі, у яких нагрівається вся поверхня. Даний тип обладнання необхідний для швидкого розігріву їжі.

Як правильно вибрати і купити свч піч

У сучасному світі, світі розвитку технологій та енергозбереження, існує величезна кількість компаній, які виробляють всю існуючу побутову та промислову продукцію. При її виборі необхідно звертати увагу на економічність, якість і матеріал виготовлення, а так само його екологічність. Раніше виникало питання: а чи безпечний підігрів микроволнами? На сьогоднішній момент вчені довели, що вони абсолютно нешкідливі. При виборі СВЧ печі слід визначитися, для яких цілей, і в якому приміщенні Ви будете її встановлювати. Існують інверторні, міні, з конвекцією і без, вбудовані і настільні. Основними лідерами з виробництва таких агрегатів є: LG, Panasonic, Gorinje, Rolsen, Fimar, Bartscher. Магнітне поле виробляється трансформатором, далі воно за допомогою магнетрона направляється в робочу камеру. Важливу роль відіграє обертається блюдце всередині. Воно допомагає рівномірно направити мікрохвильові промені НВЧ печі по всій поверхні, що нагрівається. Дверцята грає роль запобіжника всього обладнання. При її відкритті процес нагріву буде відразу ж зупинений.
Процес управління відбувається на одній панелі, яка може по-різному розташовуватися. Зазвичай вона знаходиться на передній частині всієї конструкції. В основному складається з двох ручок, які регулюють потужність і час приготування продукту.
У нашому інтернет - магазині Ви можете визначитися з вибором і ціною на будь-яку модель НВЧ печі. Їх місткість залежить від кількості осіб, для яких необхідно приготувати продукт. Для 1-2 чоловік - необхідно 17-23 літра обсягу, для 3-4 - буде потрібно більший - 24-27 літрів. Доставка СВЧ печі буде відбуватися з Харкова в будь-який інший місто України. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших фахівців за телефонами сюди.

111