Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Опис конструкції і роботи печі пароконвекційну Unox XV 593

Виробник UNOX

Піч пароконвекційна XV 593

 

Без такого приладу дуже складно приготувати ідеальну випічку або смачні напівфабрикати. Наявність трьох режимів обробки їжі дозволяє кухарям створювати чудові кулінарні шедеври.
У пристрій пароконвекційну печі вмонтовано два потужних вентилятори, які рівномірно поширює гаряче повітря по робочій камері. Таким чином, що випікають продукти швидко прогріваються, мають хрустку скоринку і зберігають максимум корисних властивостей.

 

Пароконвекційна піч XV 593 - це справжня «палочка-виручалочка» на Вашій кухні.


Даная модель теплового обладнання Unox розрахована на сім гастроємкостей GN 1/1. Вона виготовлена ​​з високоміцної нержавіючої сталі. Бічні напрямні легко монтуються. Кути теплової камери закруглені. Тому, санітарна обробка печі XV 593 не завдасть багато клопоту.


Важливо, що ця професійна кухонна техніка не споживає багато електроенергії. Вона не займе багато місця на харчоблоці, і стане надійним помічником для кулінара. Завдяки технології Protek.SAFE пароконвекційна піч підтримує максимально ефективну теплоізоляцію. Вона абсолютно безпечна і зручна у використанні.

 

Італійські пароконвекційні печі Unox XV 593 можуть вміщати в себе до 7-ми гастроємкостей GN 1/1. Призначена для випічки хлібобулочних і кондитерських виробів, можливо так само приготування напівфабрикатів. Вся система оснащена пароувлажняющім елементом для поліпшення форм заготовок. Дана компанія має великий досвід з виробництва пароконвекційні печей, при цьому з кожною новою моделлю її характеристики викриває. Конструкція виготовляється з нержавіючої сталі для забезпечення нешкідливого впливу на їжу, легка в очищенні, завдяки заокругленим кутах.

Технічні та робочі характеристики параконвецкіонной печі Unox XV 593:

  • Номінальна потужність - 10,5 кВт;
  • Таї харчування - електричний;
  • Напруга - 380 В;
  • Розміри обладнання - 860 * 900 * 957 мм;
  • Вага пристрою-80 кг;
  • Відстань між двома різними направляючими - 67 мм;
  • Температура роботи - 260 ° С;
Робоча температура, ° С
260 °С;
Вага, кг
80 кг;
Внутрішні розміри, мм
860*900*957 мм;

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари